Antek Królikowski potwierdza zaręczyny z Asią Opozdą. Bardziej romantycznie już nie mógł tego ogłosić

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda znowu są razem. Aktor właśnie oficjalnie potwierdził, że oświadczył się swojej ukochanej. Zrobił to w bardzo romantyczny sposób. Wygląda na to, że dzieli ich krok od ślubu.

Antek Królikowski do tej pory był uważany za jednego z najbardziej kochliwych młodych aktorów. Co jakiś czas w prasie głośno było o jego kolejnych związkach. Do tej pory spotykał się między innymi z Kasią Sawczuk, Laura Breszką, Julią Wieniawą i młodą prawniczką Katarzyną Dąbrowską. Wszystkie jego związki rozpadły się i wydawało się, że w zeszłym roku znalazł prawdziwą miłość. Zaczął spotykać się z Asią Opozdą. Rok temu zakochani oficjalnie poinformowali, że są parą, publikując w sieci kolejne wspólne kadry.

Antek i Asia pomimo rocznego stażu przeszli już bardzo poważny kryzys. Pod koniec zeszłego roku sielankę pomiędzy aktorami przerwała wiadomość o rozstaniu. Gwiazda serialu Pierwsza Miłość wrzuciła do sieci oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że ona i Antoni nie są już parą. Nie podała przyczyn rozstania, ale życzyła byłemu ukochanemu wszystkiego dobrego. Uczucie, jakie ich połączyło, zdecydowanie nie wygasło, a kilka miesięcy później potwierdzili, że znowu są razem.

Antek Królikowski potwierdza zaręczyny z Joanną Opozdą

Antek i Joasia kilka miesięcy po rozstaniu postanowili dać sobie drugą szansę. Zakochani długo nie informowali oficjalnie o tym, że się pogodzili, ale do sieci co jakiś czas trafiały zdjęcia, które udało się zrobić paparazzi. Dopiero niedawno wrzucili oni na swoje social media wspólne kadry. Jakiś czas temu wszystkie portale obiegła informacja nie tylko o zaręczynach, ale o ślubie pary. Aktorka pokazała w sieci zdjęcia ze swoich urodzin, które miały być połączone z wieczorem panieńskim. Jak do tej pory sami zainteresowani nie potwierdzali tych doniesień, ale zrobił to za nich makijażysta, który pochwalił się, że został poproszony o wykonanie ślubnego makijażu przyszłej panny młodej.

Teraz natomiast Antek postanowił przerwać milczenie w sprawie związku. Będąc na festiwalu ku czci swojego ojca, pojawił się na scenie w duecie z Arturem Barcisiem, by wykonać piosenkę Ach te baby. Przed występem zabrał głos i pozdrowił swoją ukochaną, jednocześnie potwierdzając zaręczyny i wyznając jej miłość.

Chciałbym jeszcze tylko troszkę prywaty na koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas, nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał – mówił.

Trzeba przyznać, że trudno o bardziej romantyczne wyznanie miłości. Wygląda na to, że ślub tych dwojga zbliża się wielkimi krokami


Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem

Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×