Szukaj

Polsat wyciągnął asa z rękawa. Anna Wyszkoni gospodynią nowego show. Szykuje się prawdziwy hit

Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni

Anna Wyszkoni poprowadzi nowy program w Polsacie. Kiedy na antenie pojawi się Design Dream. Pojedynek na wnętrza? O czym będzie show?

Anna Wyszkoni to jedna z największych gwiazd na polskiej scenie. Początkowo śpiewała w zespole Łzy, a w 2001 roku Polacy oszaleli na punkcie hitów Agnieszka już dawno… czy Narcyz się nazywam, które podbijały listy przebojów. Następnie podjęła decyzję o karierze solowej. Nagrała już 5 albumów, a wszystkie spotykały się z ciepłym odbiorem publiczności.

Jednak to nie muzyka ostatnio zaprząta głowę gwiazdy, a zupełnie inna dziedzina, o czym opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Ja w ogóle podglądam wszystkie programy dekoratorskie i związane z projektowaniem, ponieważ to jest moja pasja. Wykorzystałam ten czas pandemii, kiedy zabrano nam koncerty i wyjazdy i zaczęłam się w tym kierunku kształcić. W tej chwili zaczęłam edukację na poziomie zaawansowanym. Przymierzam się do założenia własnej firmy projektowania wnętrz, tak więc jestem tym bardzo podekscytowana i zobaczymy jak to pójdzie. Na razie jestem naprawdę z siebie zadowolona i myślę, że fakt, iż obroniłam dyplom w takim stylu pozwala mi czuć tę dumę – mówiła.

Okazuje się, że Wyszkoni właśnie została prowadzącą nowy program Polsatu, który jest związany z jej nową pasją i dziedziną, którą zgłębia.

Anna Wyszkoni poprowadzi nowy program Polsatu

Okazuje się, że Anna Wyszkoni przyjęła propozycję telewizji Polsat i wystąpi w roli gospodyni programu Design Dream. Pojedynek na wnętrza.

Cieszę się, że Polsat powierzył tę rolę właśnie mnie. Prowadzenie programu to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, a ja bardzo lubię wyzwania! Myślę, że jeszcze niewiele osób o tym wie, ale projektowanie wnętrz to moja wielka pasja. Od września kształcę się w tym kierunku. Tematyka programu jest mi więc bardzo bliska.

Gwiazda nie ukrywa, że konkurs, który poprowadzi, to przedsięwzięcie robione z rozmachem i jest przekonana, że zyska sympatię widzów.

Design Dream. Pojedynek na wnętrza to konkurs na naprawdę wielką skalę, a zarazem ogromna dawka wnętrzarskich inspiracji przekazana w prosty, ale ciekawy sposób. Jestem pewna, że widzowie pokochają ten program – podsumowuje prowadząca Anna Wyszkoni.

Już wiosną będziemy mogli podziwiać gwiazdę w nowej roli i jesteśmy przekonani, że poradzi sobie śpiewająco. W naszej galerii znajdziecie pierwsze zdjęcia z planu.

Design Dream. Pojedynek na wnętrza – wiosną na antenie Polsatu. O czym jest program?

Sześciu projektantów wnętrz stanie do konkursu i będzie rywalizować o nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu.

W każdym odcinku uczestnicy będą mieli za zadanie stworzyć projekt pomieszczenia, które będzie dopasowane do wymagań i potrzeb bohaterów, a także odpowiedzią na zmiany w ich życiu. Aranżacje będą powstawały w specjalnych boksach – kopiach wnętrza, które chcą zmienić uczestnicy.

Projektanci, którzy staną do konkursu, będą musieli wykazać się kreatywnością, wyczuciem stylu i trendów, ale co najważniejsze, i chyba najtrudniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury. Eksperci wyeliminują jednego z uczestników, tego, który w ich opinii w najmniejszym stopniu dostosował się do potrzeb i wymagań bohaterów odcinka. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w domu uczestniczących w show osób i to one ostatecznie zdecydują, który projektant zwyciężył.

W ostatnim, finałowym odcinku zmierzy się dwóch najlepszych. Szykują się wielkie emocje, a na debiut Ani Wyszkoni jako prowadzącej już nie możemy się doczekać.


Anna Wyszkoni poprowadzi nowy program Polsatu

Anna Wyszkoni poprowadzi nowy program Polsatu "Design Dream. Pojedynek na wnętrza"

Anna Wyszkoni poprowadzi nowy program Polsatu

Anna Wyszkoni poprowadzi nowy program Polsatu "Design Dream. Pojedynek na wnętrza"

Anna Wyszkoni poprowadzi nowy program Polsatu

Anna Wyszkoni poprowadzi nowy program Polsatu "Design Dream. Pojedynek na wnętrza"

Dodaj komentarz

  • Jana pisze:

    Wreszcie ma przyzwoitą fryzurę, kobiecą i wygląda na swój wiek. Latami irokezy, fryzura na babochłopa, wygolona szpeciły ją. Ładna kobietka.

  • Gość pisze:

    Pieknie pani śpiewa pozdrawiam z Świnoujścia Bardzo ale to bardzo się pani zmieniła Szkoda 😢ściskam i życzę miłego Życia i zdrowia 🍀🍀🍀

  • Gość pisze:

    Wszystko fajnie ale p.Ania już w ogóle nie jest do siebie podobna. Czy jak kariera nabiera tempa, to za tym zawsze musi iść mnóstwo ingerencji w wygląd twarzy i finalnie jest to zupełnie inna osoba… Rozumiem bycie zawsze piękną i korzystanie z kosmetyki ale to już kolejna kopia Blanki L. czy Gosi Rozenek, to już jak klonowanie…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×