Jarosław Bieniuk pokazał TRAILER filmu o Annie Przybylskiej! „Dopiero dziś jesteśmy na to gotowi”. Na ekranie nie zabraknie Oliwii

Powstanie film o Annie Przybylskiej

Powstanie film o Annie Przybylskiej

Trailer filmu o Annie Przybylskiej. Jarosław Bieniuk opublikował pierwszy zwiastun. Wideo chwyta za serce. Komentują je dzieci, mama i siostra zmarłej gwiazdy.

Anna Przybylska odeszła zdecydowanie za szybko. Gwiazda kina zmarła 5 października 2014 roku w wieku 36 lat. Jej przedwczesną śmierć spowodował rak trzustki. Niestety w uratowaniu jej życia nie pomogła ani operacja, ani leczenie w Szwajcarii. Anna przez lata była w związku z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Owocami ich związku są dzieci: OliwiaSzymon Jan.

Cała rodzina od lat marzy o uhonorowaniu Ani we właściwy sposób. Wychodzi na to, że ich marzenia w końcu się spełnią. Wieloletni partner aktorki podzielił się z fanami dobrą wieścią.

Anna Przybylska zostanie uhonorowana filmem. Co przekazał Jarosław Bieniuk?

Bieniuk przekazał na Instagramie ważną informację. Okazuje się, że powstanie film dokumentalny o jego zmarłej partnerce. Jak napisał:

Moi Drodzy, wrzucając ten krótki teaser, mogę dzisiaj oficjalnie potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o Ani. Dla mnie i mojej rodziny będzie to najważniejszy, ale pewnie i najtrudniejszy film w życiu… Dziękuję @michal_bandurski i @krystian_qcza za 6 lat cierpliwości. Myślę, że dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi.

Poniżej możecie zobaczyć teaser długo oczekiwanego filmu. Widać na nim m.in. małą Oliwię Bieniuk i inne dzieci Ani. Nagrania pochodzą zapewne z archiwum rodziny.

Film o Annie Przybylskiej. Co wiadomo?

Przypomnijmy, że fani Ani już od kilku lat czekali na tę produkcję, choć wiele wskazywało na to, że nigdy ona nie powstanie. Początkowo miał powstać film biograficzny o jej losach. Chęci jego realizacji podjął się zaprzyjaźniony z gwiazdą reżyser – Radosław Piwowarski. Jego starania spełzły jednak na niczym, ponieważ rodzina zmarłej nie była gotowa na kontakt z producentami.

Po pierwsze, rodzina Ani nie chciała kontaktować się z producentami bezpośrednio tylko przez kancelarię prawną. Teraz najważniejszy jest spokój córki i synów Ani. Tymczasem realizowanie zdjęć do biograficznej produkcji wprowadziłoby zamęt w ich życie. Dlatego rodzina zmarłej uważa, że będzie najlepiej, jeśli ten obraz nigdy nie powstanie – wyjawił sam Piwowarski.

W ostatnim czasie trochę się jednak zmieniło. Bliscy coraz bardziej zaczęli myśleć na temat filmu lub serialu dokumentalnego. Przed kilkoma miesiącami Jarosław wyjawił:

Być może powstanie czteroodcinkowy serial dokumentalny, oparty głównie na filmach, które nagrywałem od 2001 roku (…) Będziemy czuć, że Ania jest z nami. Mam też nadzieję, że powstanie ten piękny film.

Bieniuk zdradził również, czy ma obawy co do tego, jak na produkcję zareagują jego dzieci:

Myślę, że już jesteśmy na niego gotowi. Jaś będzie miał 12 lat, nie boję się więc, jak zareaguje, gdy zobaczy mamę. Po siedmiu latach już wszyscy jesteśmy gotowi, żeby obejrzeć taki dokument i zobaczyć, jak wyglądało nasze życie w Poznaniu, w Turcji i na wakacjach, a potem w Łodzi i w Trójmieście. Nie możemy jednak zagłębiać się za bardzo w przeszłości, musimy myśleć o tym, co będzie, a nie o tym, co się utraciło. A na cmentarzu mamy chwilę na refleksje. Jeździmy tam na wszystkie święta. Urodziny Ani, Wielkanoc, Boże Narodzenie, Wszystkich Świętych. A czasami ja sam tam zachodzę, bo mam taką potrzebę.

Również mama aktorki, Krystyna Przybylska, przychylnie wypowiedziała  się na temat realizacji filmu, choć podkreśliła, że musi on spełniać pewne wymagania:

To ma być dokument i na dokument się zgadzam. To na pewno potrwa i musimy się przygotować. Mamy mnóstwo filmów, mnóstwo zdjęć. Zawsze jak wyjeżdżali, to dużo rzeczy nagrywali.

Reakcje bliskich na film o Annie. Co powiedzieli?

Krótki komentarz w sprawie filmu umieściła w sieci siostra Anny, Agnieszka Kubera, która napisała na Instagramie:

ANIA… Brakujący element naszej rodzinnej układanki. Układanki w której słowo CÓRKA, MAMA, SIOSTRA i ŻONA jest wyrazem niewyobrażalnej tęsknoty…

Na podobny gest zdecydowała się przywołana już mama bohaterki nowego filmu, czyli Krystyna Przybylska.

Mój smutek, żal, lęk, złość czasami wściekłość, bezsilność, poczucie sensu życia, ogromna tęsknota i niewyobrażalny ból pozwolą mi wraz z Rodziną zobaczyć swoje UKOCHANE DZIECKO. W Rodzinie siła. Mama – przekazała na Facebooku.

Mój smutek, żal, lęk,złość czasami wściekłość,bezsilność , poczucie sensu życia ,ogromna tęsknota i niewyobrażalny ból pozwolą mi wraz z Rodziną zobaczyć swoje UKOCHANE DZIECKO.W Rodzinie siła.Mama💔💔💔💔😪😪❤❤❤❤

Posted by Krysia Krysieńka on Thursday, February 3, 2022

Informację o dokumencie udostępniła też bardzo wzruszona Oliwia, pisząc:

Dobry wieczór kochani, ten krótki filmik będzie się bardzo wyróżniał od poprzednich postów i relacji. Jest to wyjątkowa chwila dla naszej rodziny, ponieważ dzisiaj oficjalnie możemy potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o mojej Mamie.

 

Czekacie na premierę obrazu?


Anna Przybylska w Złotopolskich

Anna Przybylska w Złotopolskich

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Gosia Rudawska i Anna Przybylska

Gosia Rudawska i Anna Przybylska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Będzie w TVP czy w kinie ?

 • Gość pisze:

  Ja napewno obejże bo uwielbiałam Panią Anię jako Aktorkę i matkę, a i też dlatego że moje życie właśnie stanęło do góry nogami jak niegdyś Jej….

 • Gośćzula pisze:

  Ja napewno uwielbiałam jej głos przyjemnie będzie jeszcze przes chwilę pobyć w towarzystwie Ani.

 • Kobieta - Matka pisze:

  Ja napewno obejrzę, często wspominam p. Anię. Uważam, że to dobry pomysł. Trzymam kciuki.

 • Gość pisze:

  No właśnie bezduszny człowieku

 • Alicja pisze:

  Cudownie ,że taki film powstanie. Czekam z niecierpliwością i z przyjemnością go oglądnę , Pozdrawiam pana i pańskie dzieci …wszystkiego dobrego życzę

 • Gość pisze:

  Mmie interesuje tylko ania

 • Gość pisze:

  Panie Bieniuk tylko kto go bedzie ogladal,nie interesuje ludzi pan i Ania

  • KaItsMe pisze:

   Mow za siebie

  • Gość pisze:

   A może innych interesuje np.mnie i chętnie obejrzę książka była bardzo poruszająca

  • Gość pisze:

   O przepraszam ja bardzo chętnie obejże i z racji tej że bardzo lubiłam Panią Anię jako aktorkę i matkę i z racji tej że właśnie moje życie stanęło „do góry nogami” jak Jej…

  • Gość pisze:

   Wiele ludzi chętnie to ohladnie….Anna była wspaniałą dziewczyną miała dużo swoich przyjaciół i fanów….
   Jarek trzymam kciuki

  • Gość pisze:

   Prosze pana ja i wiele innych osób ponieważ to była urocza i bardzo zdolna GWIAZDA❤

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×