Internautka do Anny Muchy: „Przytyło ci się, tu i tam się wylewa”. Aktorka odpowiedziała w swoim stylu. Poszło w pięty

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha opublikowała zdjęcie w obcisłej czerwonej sukience. Zebrała sporo komplementów, ale jedna z internautek zarzuciła jej, że przytyła. Aktorka odpowiedziała.

Anna Mucha pojawiła się w show-biznesie w latach 90. Zdobyła sympatię milionów Polaków, pojawiając się m.in. w takich produkcjach jak: Młode Wilki 1/2, Chłopaki nie płaczą, Och Karol 2, Wkręceni 2 czy M jak miłość. Regularnie gra też w teatrze i zadebiutowała także jako producentka sztuki Przygoda z ogrodnikiem. Sprawdziła się też w telewizji jako prowadząca i jurorka. Mucha znana jest z ciętego języka i tego, że nie zwykła owijać w bawełnę. Dała temu wyraz w jednym z najnowszych wywiadów.

Ania poruszyła temat zarobków wśród aktorek, a zwłaszcza nierówności w płacach. Uważa, że mężczyźni w tym zawodzie mogą liczyć na znacznie wyższe stawki. W wywiadzie dla Party nie poskąpiła ostrych słów.

To, co jest ku***sko nie w porządku, to nierówność płacowa, która ciągle istnieje. […] Jako producentka mam realny wpływ na zarobki mojej obsady i moje aktorki zarabiają tyle samo co aktorzy. Jako producentka muszę się pilnować Excelu. Muszę patrzeć na to, aby spektakl się zwrócił. Wiem, że to nastąpi szybciej czy później, a przynajmniej mam poczucie, że jako człowiek i koleżanka zachowałam się w porządku, wyrównując te stawki.

Zwróciła się też do młodszych koleżanek po fachu. Uważa bowiem, że przemilczają problem związany z wynagrodzeniami w branży.

Niech mi młodsze koleżanki nie opowiadają pierdół, że są zadowolone ze swojego wynagrodzenia… Bardzo mnie to cieszy, że mają pieniądze na waciki, ale jeśli w tym czasie faceci zarabiają dwa razy więcej od nas, to coś jest nie tak – dodała.

Tym razem na ripostę zasłużyła złośliwa internautka.

Anna Mucha odpowiada złośliwej internautce

Anna Mucha ostatnio pokazała się w bardzo zmysłowym wydaniu. Zapozowała w czerwonej obcisłej sukience.

czasem umiem tak wyglądać … – kokietowała w opisie.

Natychmiast w komentarzach pojawiły się emotki oznaczające ogień i masa komplementów:

  • Jaka śliczna wow cię panie Aniu wyglądasz cudownie.
  • Przepiękna.
  • Szalona piękna i gorąca atrakcyjna dziewczyna o doskonałej i seksownej figurze oraz bosko atrakcyjnym ciele i bajecznym uśmiechu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
  • Wspaniała, jak zawsze – pisali fani.

Jednak nie wszyscy byli zachwyceni. Jedna z jej obserwatorek pokusiła się o niewybredny komentarz dotyczący wagi aktorki.

Przytyło ci się, tu i tam się wylewa – wytknęła Ani internautka.

Anna Mucha nie pozostawiła tych słów bez komentarza:

Lepszy tłuszczyk niż jad – odpowiedziała w sobie charakterystyczny sposób.

Aktorka nigdy nie gryzie się w język i zawsze mówi i pisze dokładnie to, co myśli. Jesteście jej fanami?


Anna Mucha w gorsetowej mini. Zdjęcie

Anna Mucha w gorsetowej mini. Zdjęcie

Anna Mucha zbiera żniwo zdjęcia z pośladkami

Anna Mucha zbiera żniwo zdjęcia z pośladkami

Anna Mucha pokazała pośladki

Anna Mucha pokazała pośladki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×