Szukaj

Tak mieszka Anna Mucha. Minimalizm w luksusowym wydaniu

Jak mieszka Anna Mucha?

Jak mieszka Anna Mucha?

Anna Mucha zazwyczaj na swoim profilu na Instagramie udostępnia tylko swoje zdjęcia. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i pokazała jak mieszka.

Anna Mucha z aktorstwem związana jest od dziecka. Jako dziewięciolatka zadebiutowała w filmie Andrzeja Wajdy. Od tamtej pory regularnie możemy oglądać ją w najróżniejszych produkcjach. Nieprzerwanie od 17 lat gra w serialu M jak Miłość. Dzięki roli Magdaleny Marszałek zyskała sobie spore grono wiernych fanów.

Ania jest nie tylko aktorką, ale także osobowością telewizyjną. Często gości w różnego rodzaju programach i udziela interesujących wywiadów. Jej znakiem rozpoznawczym, jest nie tylko nieprzeciętna uroda, ale także niezwykle cięty język. Jest znana z tego, że bez żadnych oporów zawsze mówi to co leży jej na sercu.

Ostatnio o Ani zrobiło się dosyć głośno i to nie ze względu na jej pracę, a życie uczuciowe. Co najmniej przez kilka tygodni prasa znowu łączyła ją z byłym ukochanym Kubą Wojewódzkim. Sami zainteresowani również podkręcali tę atmosferę, na zmianę publikując dosyć niejednoznaczne zdjęcia. Po czasie jednak okazało się, że aktorka jest związana z kimś zupełnie innym. Paparazzi przyłapali ją podczas wypadu na drinka z Jakubem Wonsem. Gwiazda i jej ukochany, wracając, trzymali się za ręce, a zdjęcia z tego wieczoru szybko obiegły kolorową prasę.

Jak mieszka Anna Mucha

Anna Mucha przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że na swoim profilu w mediach społecznościowych zazwyczaj pozuje sama. Jednak czas kwarantanny zdecydowanie zbliżył aktorkę z obserwatorami i specjalnie dla nich postanowiła zrobić wyjątek. Dodała kilka fotografii, na których pokazała jak mieszka.

Na zdjęciu mogliśmy podziwiać kawałek salonu gwiazdy. Mieszkanie zapewne znajduje się w starej, odremontowanej kamienicy, o czym mogą świadczyć wiekowy, ale jakże piękny parkiet i staromodne drzwi. Serialowa Madzia postawiła na prostotę oraz elegancję w urządzaniu tej przestrzeni. Widać, że ma słabość do pięknych mebli. Nie brakuje tu także roślinności.

Łazienka Anny również prezentuje się bardzo luksusowo. Widać tu połączenie czerni z klasyczną bielą. Zostały tu także elementy starodawne, na przykład widoczne rury na ścianie. Pełno w niej także rozkwitających kwiatów.

Jesteście ciekawi pozostałych wnętrz? Zapraszamy do galerii.


Anna Mucha jak mieszka

Anna Mucha jak mieszka

łazienka Anny Muchy

łazienka Anny Muchy

Anna Mucha jak mieszka

Anna Mucha jak mieszka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×