Anna Mucha odpowiada hejterom przed nowym odcinkiem DDD. Jest gorąco

Dance Dance Dance jury

Dance Dance Dance jury

Odkąd Anna Mucha pojawiła się programie Dance Dance Dance nic już nie jest takie samo. Aktorka wprowadziła do niego sporo kontrowersji, co nie spodobało się niektórym widzom. Co myśli o tym sama Anna? Pokazała to w poście na Instagramie.

Anna Mucha została nową jurorką w programie Dance Dance Dance. Gwiazda dołączyła do Idy Nowakowskiej oraz Roberta Kupisza. Mimo że za nami dopiero jeden odcinek programu to już wiemy, że w kolejnym na pewno będzie równie gorąco. Wszystko przez uwagi, które kieruje Anna pod adresem uczestników. Gwiazda pokazała, kto tu rządzi i skończył się czas pobłażania.

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Jakim jurorem jest Anna Mucha? Okazuje się, że dość surowym. Aktorka wielokrotnie powtarzała, że w przeciwieństwie do Idy i Roberta, nie zna się na tańcu i oceniając występy, będzie patrzyła na coś zupełnie innego. W uczestnikach szuka prawdy, zaangażowania i liczy, że duety wciągną ją w historie prezentowane na scenie.

Już w pierwszym odcinku pokazała, że wcale nie żartuje. Podczas programu doszło nawet do wymiany zdań pomiędzy Anną a Kasią Stankiewicz. Jurorka ostro skrytykowała piosenkarkę, pytając ją wprost, po co w ogóle wzięła udział w tym programie. Po emisji odcinka pod adresem Muchy padło sporo nieprzychylnych słów. Czy aktorka spuści z tonu w kolejnym odcinku?

Anna Mucha odpowiada hejterom

Okazuje się, że wcale nie ma takiego zamiaru i w drugim odcinku również pokaże pazurki. Tym razem ma dojść do ostrej wymiany zdań pomiędzy samymi jurorkami. Zapewne sama Anna zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że to, co robi, może nie zyskać uznania widzów. W związku z tym wystosowała odpowiedź kierowaną do wszystkich hejterów. Opublikowała ją przed drugim odcinkiem na swoim Instagramie. Wstawiła zdjęcie zapowiadające dzisiejsze show. Na zdjęciu widzimy ją w stylizacji a’la Madonna. Gwiazda napisała:

Haterzy to pokochają. Karawana idzie dalej. Drugi odcinek @dancedancedancetvp już jutro ! Oglądajcie.

Oczywiście zgodnie z przewidywaniami w komentarzach pojawiły się osoby piszące niepochlebne słowa pod adresem Anny:

  • Okropna. Dobrze, że Pani Stankiewicz nie reaguje na zaczepki. Odpowiada się normalnym ludziom A takie idiotki jak Mucha się leczy albo izoluje.
  • Jest wiecej ludzi których nie lubi tej kobiety fałszywa i tyle w czym tu problem ?

Anna Mucha bardzo szybko odpowiedziała na te słowa, z charakterystycznym dla siebie wdziękiem i urokiem:

Panie Wojtku, pan mi schlebia, ma pan wyraźna obsesje na moim punkcie… myśli pan o mnie we dnie i w nocy… jest pan aktywny ! i co rusz gdzieś coś komentuje ! Cóż za wspaniała energia !!! a tak łatwo przekroczyć granice i zniknąć…

Zrobiło się gorąco. A to tylko przedsmak tego, co zobaczymy dziś o 20.00 w TVP2.


Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha w czerwonej mini – Dance Dance Dance 2

Anna Mucha w czerwonej mini – Dance Dance Dance 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×