Szukaj

Mamy polską Billie Eilish. Ania Rusowicz w nowej fryzurze wygląda zupełnie jak amerykańska gwiazda

Ania Rusowicz

Ania Rusowicz

Ania Rusowicz zafundowała sobie odważną metamorfozę. Gwiazda zmieniła fryzurę, w której wygląda zupełnie jak Billie Eilish. Pasuje jej taki kolor?

Billie Eilish od początku swojej kariery była wierna oryginalnej fryzurze. Gwiazda nosiła włosy przefarbowane na jaskrawe kolory. Neonowe odrosty stały się wręcz jej znakiem rozpoznawczym, dlatego gdy tylko zdecydowała się wrócić do naturalnego odcienia, wielu niemal padło z wrażenia.

Zdjęcia Billie Eilish w blondzie stały się najczęściej lajkowanymi w historii Instagrama. Dotychczas polubiło ją ponad 22 miliony użytkowników popularnej platformy społecznościowej. Jedynie fotografia Cristiano Ronaldo z matką wygenerowała więcej reakcji.

Metamorfoza piosenkarki odbiła się szerokim echem w mediach, i gdy wydawało się, że nie zobaczymy już nikogo w show-biznesie w równie pstrokatej fryzurze, niespodziewanie pojawiła się Ania Rusowicz.

Ania Rusowicz ma fryzurę jak Billie Eilish

Piosenkarka, która najpierw zyskała popularność jako gwiazda duetu Dezire, potem wokalistka zespołu IKA, aż wreszcie zaczęła pracować na własne nazwisko, pokazała się mocno odmieniona. Fanka stylu retro i córka legendy estrady – Ady Rusowicz, która była wierna najpierw czarnym, a potem rudym włosom, niespodziewanie potraktowała je lazurowo-turkusowym odcieniem.

Swoją przemianę podsumowała komentarzem z przymrużeniem oka:

Włos robi swoje… Trochę Billie Eilish trochę Billie Jean.

Metamorfoza Ani Rusowicz trwała zaledwie kilka sekund i była efektem przeróbki w programie graficznym. Mimo to wywołała sporo emocji wśród internautów, którzy obserwują jej profil. W komentarzach piszą, że piosenkarka wygląda teraz „cudownie”, „ślicznie” i „pięknie”, proszą też, by nie szła w róż.

Kim jest Ania Rusowicz?

Ania Rusowicz urodziła się w 1983 roku. W 2005 roku współtworzyła duet Dezire, który opuściła po dwóch latach. Od 2009 do 2011 była częścią zespołu IKA, który założyła z mężem, Hubertem Gasiulem. Po zakończeniu działalności grupy, Rusowicz skupiła się na karierze solowej. Wydała cztery płyty, z których debiutancki Mój Big-Bit pokrył się złotem. na swoim koncie ma cztery Fryderyki. W 2017 roku urodziła syna Tytusa.


Ania Rusowicz ma fryzurę jak Billie Eilish

Ania Rusowicz ma fryzurę jak Billie Eilish

Billie Eilish
Billie Eilish ścięła włosy

Billie Eilish ścięła włosy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×