Szukaj

Andrzej Piaseczny odpowiedział na oświadczenie TVP jednym słowem! Komentarza już nie zobaczycie, ale są screeny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny w social mediach odpowiedział na oświadczenie TVP. Chociaż szybko usunął komentarz, w sieci wciąż krąży screen. Co napisał? 

Andrzej Piaseczny niedawno świętował 50. urodziny. Z tej okazji odbyło się kameralne przyjęcie, w którym wzięli udział jego przyjaciele. Wśród gości znajdował się m.in. Nergal. To on udostępnił nagranie z zamkniętej imprezy, na której Piasek wykrzyczał odważne słowa:

Je**ć biedę, PiS, Konfederację i innych!

Wideo błyskawicznie obiegło sieć, a sama sprawa zyskała niesamowity rozgłos. Na ten temat wypowiedziała się TVP. Wydano oficjalne oświadczenie. Muzyk na razie nie straci pracy w telewizji publicznej, ale jego kariera we wspomnianych mediach stoi pod znakiem zapytania:

Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej — podkreślono w oświadczeniu.

Andrzej Piaseczny odpowiedział na oświadczenie TVP o zwolnieniu z The Voice

Chociaż z oświadczenia nie wynika, czy Piasek pojawi się w kolejnych sezonach The Voice Senior, osoba z produkcji programów z serii The Voice w rozmowie z Plotkiem wypowiedziała się na ten temat:

Skład jurorów formatu „The Voice…” jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czas.

Nie jest wykluczone, że w programie nie pojawi się nie tylko Andrzej Piaseczny, ale także Michał Szpak. Drugi ze wspomnianych panów wziął udział w performance Dziady na Mickiewicza, zorganizowanym przed domem Jarosława Kaczyńskiego (szczegóły tutaj).

Andrzej Piaseczny bardzo długo nie komentował medialnych doniesień. Niedawno przerwał milczenie. Na Facebooku udostępnił link do artykułu, z którego wynika, że jego pozycja w TVP jest zagrożona. Muzyk skomentował go tylko jednym słowem:

Serio?

Po chwili zmienił zdanie i usunął opis, pozostawiając publikację bez komentarza.

Zmiany, jakie wprowadził, wciąż widać w historii edycji wpisu.

Andrzej Piaseczny komentuje decyzje TVP

Andrzej Piaseczny komentuje decyzje TVP

Myślicie, że Piasek nie pojawi się w kolejnych sezonach The Voice?


Andrzej Piaseczny komentuje decyzje TVP

Andrzej Piaseczny komentuje decyzje TVP

Zmieniony tekst piosenki Śniadanie do łóżka na 50. urodziny Andrzeja Piasecznego

Zmieniony tekst piosenki Śniadanie do łóżka na 50. urodziny Andrzeja Piasecznego

Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Dodaj komentarz

 • Gość M pisze:

  Je*** biedę? Serio? Bieda to często choroba, samotność. Panie Andrzeju?….

 • Gość pisze:

  Czekam na listę krzywd wyrządzoną Polsce przez PIS i listę dobrodziejstw dla państwa od Platfusów (PO).Do roboty eliciarnia!

 • hmm pisze:

  Długo udawało się mu tworzyć złudzenie spokojnego człowieka na jakimś poziomie. Czar prysł, maska opadła, prawda jest jaka jest. Nadal jednak może prowadzić chłopców do tęczowego nieba w oparach dragów. Pocieszające zapewne w obecnej chwili dla niego. Swoją drogą kiepska ta przeróbka dla jubilata. Po artystach można było spodziewać się wyższych lotów. Jacy artyści, takie prawdy, takie słowa.

 • Polak pisze:

  Co ty człowieku wygadujesz seniorzy nie dostają 500+ i wiedzą jak poprzednia władza nas Polaków okradała a teraz dużo ludzi dostaje pomocy od państwa a jeszcze źle ludzie po przepracowaniu 35 lub 40 lat mieli głodowe emerytury a do tego ciągle muszą płacić podatki ale nigdy nie wybiorę żadnego kandydata z Po Ko Konfederacji hieny które chcą się tylko dopchnąć do koryta obiecanki a głupiemu radość nigdy wiecej

 • Gość pisze:

  chca pieniedzy od rzadu juz wiem na imprezy ja tez chce bede niala urodziny!!!

 • Netgal go załatwił pisze:

  A nergal hiena zazdrosny ze piasek zarabiał a on teraz nie gra tych swoich cudow w Skandynawii to Podpuścił pisaka nagrał I wrzucił do sieci ., koledzy jahahahaga. Zniszczył pisaka.

 • Ogony pisze:

  Nie gryzie się ręki , która Cie karni. Mogli pojsc do TVN pracować, już tylu odeszło a teraz jakieś ogony grają. Orlos za jakiegoś konferansjera w kabaretach, torbicka w reklamie, maklowicz w TVN food dostał cos na sezon i koniec. Taka prawda ze w tv publicznej byli gwiazdami a teraz????

  • Gość pisze:

   Święta prawda. Zgadzam się w 100%.

  • Emka pisze:

   Świeta prawda!!!!! Nie sra sie w gniazdo ! W Tvp mają jak u pana Boga za piecem i jeszcze źle ojjjjjjj Andrzejku chyba czas twój się skonczyl.

 • Gość elzboeta pisze:

  Ale Hipokryta..tylko kasa, kasa ,kasa…
  Nergal super Gosc,,ha ha , gratuluje

 • Wiki pisze:

  Serio,serio….

 • grama pisze:

  dziwne zachowanie, ja na jego miejscu przeprosiłabym bo tak wypada zrobić jak się przegnie pałę, zwłaszcza jeśli komentuje się stanowisko pracodawcy

 • ktoś pisze:

  To było prywatne przyjęcie i nikomu nic do tego co sie na nim mówi, nawet jeśli jest to osoba publiczna. Poza tym nie on te słowa opublikował. Kto nigdy nie przeklął w prywatnej rozmowie niech pierwszy rzuci kamieniem.

  • GoBożkaść pisze:

   Nic do tego? Prywatna impreza?Przecież wszyscy tam byli wszyscy widzieli i słyszeli

  • Marco pisze:

   Skoro byla to prywatna impreza to po co nagrania z niej zostały upublicznione?

  • Gosc pisze:

   To nie tv polska pokazala nagranie tylko falszywy przyjaciel a wiec nie bylo to juz przyjecie prywatne gamoniu

  • Gość pisze:

   walnij się zdrowo w ten pusty nośnik bereta z antenka

  • Gośćelka pisze:

   Właśnie tak nic komu do domu jak dom nie jego nie rozumiem tylko w jakim celu Nergal się wychylił? Ale nie ma tego złego przynajmniej wiem że następny celebryta uratowany! Na pewno nie zostanie ambasadorem szczepionek(mam nadzieję)

 • ść pisze:

  Nie rozumiem o co chodzi czy Piasek jest jurorem w TVP czy PiSie.Każdy ma prawo mówić co myśli w swoim domu.Wiec nie bądźcie hipokrytami że nikt z was nie przeklina PiSu.

 • Gośćbozena pisze:

  Była to impreza zamknieta,różne jest zachowanie po alkoholu ale skoro Nergal to upublicznił bez zgody i wiedzy Piaska to jest świnia

 • Gość Adam45 pisze:

  Ala- Kto nie klnie z powodu aktualnej sytuacji w PL i na świecie niech rzuci kamieniem. Dzieci tam nie było. Poglądy ma jakie ma. Jego prawo. To ze jest to w sieci i jest osoba publiczna powoduje ze powinien dawno zrezygnować z „garnuszka” w TVP skoro tak myśli. Łatwo jest „ujadać” w domowym zaciszu. Pytanie czy miało to się ukazać i pokazac jakie ma poglądy? Wszyscy mamy dość państwa PiS. Teraz powinien odejść sam żeby potwierdzić gdzie ma cały ten chory obóz.