Szukaj

Znamy zwycięzców „Ameryka Express”! O ich wygranej zdecydowały sekundy! [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Ameryka Express kto wygrał?

Kto wygrał Ameryka Express?

Za nami finał Ameryki Express, w którym o wygraną zawalczyły trzy pary. Ostatecznie pierwszy był duet Ola Domańska i jej brat Dawid, który wygrał trzecią edycję show. Kolejne miejsca zajęli: Pamela i Mateusz z FitLovers oraz Maciej Musiałowski i Anna Małysa.

Co wydarzyło się w ostatnim odcinku Ameryki Express?

Pierwsza misja odbyła się na terenie pre-inkaskich tarasów solnych. Przyzwyczajeni do ciężaru plecaka uczestnicy musieli wydobyć dokładnie 30 kilogramów soli. Następne zadanie było równie proste. Wystarczyło zdobyć 15 tysięcy punktów w lokalną grę w Żabę popijając w międzyczasie dosyć solidne porcje tradycyjnego kukurydzianego trunku, który mało komu smakował.

Pierwsza para, która wykonała wszystkie zadania i dotarła do prowadzącej wygrała złoty Amulet wart 10 tysięcy złotych. Kolejny etap wyścigu uczestnicy rozpoczęli biesiadą. Każdy uczestnik musiał zjeść lokalny przysmak, czyli rosół z bawolim okiem. Po posiłku wystarczyło już tylko uratować świnkę morską przed smutnym końcem na peruwiańskim talerzu, zagrać dziecinnie prostą melodię Wlazł kotek na płotek na Fletni Pana i dotrzeć do prowadzącej.

Następnego dnia dwie finałowe pary rozpoczęły wyścig od prostej, ale ciężkiej gry wytrzymałościowej. Przed ostatnim startem prowadząca wyposażyła uczestników w dwa kolorowe pasy wchodzące w skład flagi Cuzco. Podczas miejskiego wyścigu w jednym z najsłynniejszych turystycznych miejsc świata, pary musiały skompletować wielobarwną flagę.

Pierwsza para która dotarła do Świątyni Słońca i wciągnęła flagę na maszt została zwycięzcą najtrudniejszego spośród trzech edycji wyścigu – Ameryka Express. Najlepszym duetem okazali się Ola Domańska z bratem Dawidem.

Przypomnijmy, że dwie poprzednie edycje rozgrywały się w Azji. Pierwszy sezon wygrali Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, zaś drugi Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz.

Czekacie na czwarty sezon?

Kim są zwycięzcy Ameryki Express?

Aleksandra Domańska – absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Zadziorna aktorka młodego pokolenia znana ról filmowych i telewizyjnych. Słynąca z tego, że zawsze mówi to co myśli.

Dawid Domański – ukochany, młodszy brat Oli Domańskiej na stałe mieszkający w Norwegii. Pracuje w firmie budowlanej. Oaza spokoju i wszechstronnie utalentowany młody mężczyzna.

Wraca „Big Brother”! Wybór prowadzącej to duże zaskoczenie

Szok! Agnieszka Woźniak-Starak krytykuje „Amerykę Express”: „Jest mi WSTYD za 10 odcinek. Przyjmuję wszystkie zarzuty”

UPS. Magda Gessler nieco się rozpędziła i zdradziła kulisy finału „Ameryka Express”!


Ameryka Express: Aleksandra Domańska, Dawid Domański – konferencja prasowa

Ameryka Express: Aleksandra Domańska, Dawid Domański – konferencja prasowa

Ameryka Express: Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim

Ameryka Express: Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim

Ola Domańska z bratem Dawidem – Ameryka Express, odcinek 8

Ola Domańska z bratem Dawidem – Ameryka Express, odcinek 8

Dodaj komentarz

 • Monika pisze:

  Dla mnie to porażka oglądałam program od początku dzięki fantastycznym ludzi A którzy w nim występowali, ale… No właśnie każdy odcinek coraz bardziej mnie męczył przez księżniczkę Ole. Ta osoba zniszczyła cały fan tego programu. Po każdym odcinku aż się niedobrze robiło wprowadzała chora atmosferę która udzielała się nawet mi. Nie znałam jej wcześniej, ale teraz wiem, że nawet jeśli będzie występować w jakimś HITOWYM filmie to na pewno to nie obejrzę!!!

 • Gość pisze:

  Moim zdaniem ten program jest dziwnie skonstruowany. Nie powinna wygrać para która może z raz dobiegła pierwsza na metę a kasę zawdzięcza innym kolegom którzy wygrali ja w ciężkich konkurencjach i oddali odchodząc z programu! Raz udało im się dobiec pierwszymi i wielcy wygrani a cały program na szarym końcu z fochami na zadania i konkurencję. No zenua

 • Gość pisze:

  uważam że w finale powinien byc Maciek i Ania. Fitloversi powinni odpasc gdyz nie wykonali zadania, nie zjedli te zupy z okiem, zadanie bylo bardzo trudne i powinni wykonac je wszyscy bez wyjątku

 • Beti pisze:

  Od początku kibicowałam Oli i Dawidowi.Bardzo lubię tę aktorkę. W programie pokazała, że pomimo własnych słabości warto walczyć do końca.Szczerze i gorąco gratuluję.

 • Gość pisze:

  padłam na widok wspaniałej Szulim i jej czerwonych usteczek………..babo , przyjrzyj się sobie.Bogactwo odebrało ci rozum……..

 • Najwna pisze:

  Boże największa melepeta wygrała gdyby nie brat to by się zapłakała szacun dla brata i wyrazy współczucia za taką siostre teraz nie rzuca plecakiem??????

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×