Szukaj

Alicja Bachleda-Curuś pokazała się na imprezie z nowym partnerem. Już go kiedyś widzieliśmy u jej boku!

Alicja Bachleda-Curuś

Fotografia: AKPA

Alicja Bachleda-Curuś odwiedziła Gdynię, gdzie trwa właśnie Festiwal Filmów Fabularnych (zobacz: Alicja Bachleda-Curuś niespodziewanie pojawiła się w Gdyni!). I to na tej imprezie postanowiła, że nie będzie się ukrywać z nowym partnerem . Okazało się, że jest to milioner Piotr Woźniak-Starak, z którym aktorka spotykała się 10 lat temu, zanim zdecydowała się na wyjazd do USA i karierę za granicą. Para wspólnie spędza czas na pokazach filmowych i towarzyszących im imprezach. A jeszcze niedawno media na nowego partnera Alicji typowały Pierluigiego Malavasiego (zobacz: Alicja Bachleda-Curuś jest znowu zakochana? Wiadomo już, kim jest mężczyzna, z którym została przyłapana na zakupach), wcześniej – Sebastiana Karpiela-Bułeckę.

Dotychczas para nie komentowała swojego powtórnego związku, choć producent w rozmowie z Show nie ukrywał, że wciąż ich coś łączy.

Oboje wiemy, że nie unikniemy zainteresowania mediów, ale ja mocno wierzę, że moja praca i filmy, które produkuję, będą interesować widzów niezależnie od tego, jak wygląda moje życie prywatne – powiedział.

Stara miłość nie rdzewieje?

Piotr Woźniak-Starak, Alicja Bachleda-Curuś

Fotografia: screen z nocoty.pl

Alicja Bachleda Curuś

Fot.ons

Łukasz Palkowski, Piotr Woźniak-Starak

Fotografia: AKPA


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×