Alicja Bachleda-Curuś pokazała mamę. Pojawiły się porównania do jednej z największych gwiazd Hollywood. Co za uroda!

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś z okazji Dnia Matki podzieliła się zdjęciem swojej mamy. Fani natychmiast zaczęli komplementować panią Lidię, a nawet porównali ją do jednej z gwiazd Hollywood. Kogo im przypomina?

Alicja Bachleda-Curuś karierę w show-biznesie rozpoczęła już jako nastolatka. Uzdolniona aktorka szerszej publiczności dała się poznać swoim udziałem w ekranizacji powieści Pan Tadeusz. Od tamtej pory regularnie pojawia się na ekranie, a w jej zawodowym grafiku nie brakuje kolejnych propozycji.

Gwiazda już wiele lat temu zdecydowała się opuścić Polskę i wyjechać do Hollywood, by tam zacząć rozwijać swoją karierę. W USA spotkała też miłość i przez pewien czas spotykała się z Collinem Farrellem. Para doczekała się synka Henry’ego Tadeusza, ale ich uczucie niestety nie przetrwało próby czasu. Pomimo rozstania rodzice zgodnie dzielą się opieką nad chłopcem.

Alicja wiedzie udane życie w Los Angeles i wiadomo, że znowu jest zakochana. Aktorka nie zdradza jednak zbyt wiele o swojej nowej miłości. Nie zaprzecza jednak, że jest już po zaręczynach.

Alicja Bachleda-Curuś pokazała mamę

26 maja w całej Polsce obchodzony był Dzień Matki. Z tej okazji gwiazdy chętnie dzieliły się osobistymi wspomnieniami i wrzucały kolejne fotografie z domowego archiwum. Wiele z nich publikowało aktualne ujęcia, jednak sporo gwiazd pokusiło się o kadry ze swojego dzieciństwa, które przywoływały piękne chwile. Nie brakowało też wielu wzruszających życzeń.

Zdjęciem swojej mamy postanowiła podzielić się z fanami także Alicja Bachleda-Curuś. Gwiazda rzadko publikuje tak osobiste kadry, dlatego dla fanów aktorki jest to prawdziwa gratka. Na fotografii, którą możemy oglądać na jej profilu, pojawiła się jej mama Lidia.

Wszystkiego Naj Mamusiu! Dzisiaj i każdego dnia!

Fani oczywiście natychmiast ruszyli z komentarzami. Pojawiło się wiele komplementów dotyczących urody pani Lidii, a także porównania do jednej z gwiazd Hollywood.

  • Teraz już wiadomo po kim uroda.
  • Najpiękniejsza.
  • Myślałam że to aktorka Jane Seymour w pierwszej chwili.

Mama Alicji Bachledy-Curuś studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim i tańczyła w balecie. Swojej kariery nie związała jednak ze sceną. Mama aktorki pracowała w urzędzie, a później przez wiele lat wspierała córkę w rozwoju kariery.


Lidia Bachleda-Curuś

Lidia Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś z mamą

Alicja Bachleda-Curuś z mamą

Alicja Bachleda-Curuś nowa fryzura

Alicja Bachleda-Curuś nowa fryzura

Komentarze

  • Gość pisze:

    Bez przesady normalna kobieta z gór ,nic poza przeciętność
    Córka jest dopracowana dlatego lepiej wyglada

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×