Dzień Matki 2021. Gwiazdy świętują i chwalą się zdjęciami. Co jeden kadr to piękniejszy

Dzień Matki 2021

Dzień Matki 2021

Polskie gwiazdy pokazały, jak świętują Dzień Matki. Przejrzeliśmy Instagram i zebraliśmy najbardziej wzruszające kadry z tego wyjątkowego święta. 

26 maja to w Polsce dzień, w którym wszystkie mamy mają swoje wielkie święto. Jest to jedno z najważniejszych rodzinnych świąt w kalendarzu, dlatego nie można się dziwić, że w sieci zaczęły pojawiać się kolejne zdjęcia i życzenia. Również gwiazdy rodzimego show-biznesu z okazji tego wyjątkowego dnia postanowiły podzielić się pięknymi fotografiami, na których towarzyszą im mamy. Nie brakuje aktualnych kadrów, ale niektórzy pokusili się o wyszukanie fotek z domowego archiwum i podzielenie się osobistymi wspomnieniami. Przy takich ujęciach aż łza kreci się w oku. Pod każdym postem nie brakuje oczywiście wyjątkowych życzeń.

Ten dzień jest tak samo ważny zarówno dla świeżo upieczonych mam, dla których jest to pierwsze wspólne święto z dzieckiem, ale także dla tych, których dzieci są już dorosłe i samodzielne. Dla każdej z nich ich pociecha zawsze będzie maluchem. Wiele gwiazd pokazało również swoje macierzyństwo, oraz napisało, jak wiele to dla nich znaczy.

Dzień Matki 2021: gwiazdy pokazują zdjęcia

Dzisiaj już od samego rana Instagram zalała fala pięknych zdjęć, na których możemy podziwiać gwiazdy, które pozują ze swoimi mamami. Jako jedna z pierwszych za trud wychowania swojej mamie podziękowała Kinga Rusin. Zamieściła w sieci poruszający wpis i podzieliła się pięknymi zdjęciami.

Wszystkim Mamom, dziś i każdego innego dnia – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
Cieszę się, że mogę choć trochę odwdzięczyć się mojej Mamie za te wszystkie lata, które mi poświęciła, za wyrzeczenia, za stawianie moich potrzeb ponad własnymi. Podziwiam moją Mamę za to, że wzięła cały trud wychowania i wykształcenia mnie na siebie. Bez słowa, bez oczekiwań, że „się zwróci”. Zawsze we mnie wierzyła, nigdy mnie nie ograniczała w moich fantazjach, wspierała na miarę możliwości. To dług, którego nigdy się nie spłaci, nawet jakby się bardzo chciało. Mamusiu, dziękuję za wszystko!

Uroczym zdjęciem z okazji Dnia Matki podzieliła się również Urszula Chincz, która wyciągnęła zdjęcie z domowego albumu. Gwiazda sięgnęła do archiwum i podzieliła się kadrem, na którym możemy zobaczyć ją jako kilkuletnią dziewczynkę w objęciach swojej mamy. Nie sposób jest nie zwrócić uwagi na to, jak bardzo gwiazda jest podobna do swojej rodzicielki.

Jestem wdzięczna za to, że moja była tak niezwykła! Drogie Mamy! Ściskam Was dziś wszystkie najmocniej!

Zapraszamy także do naszej galerii, gdzie zobaczycie zdjęcia, które z okazji Dnia Matki pojawiły się na profilach: Iwony Węgrowskiej, Anny Jagodzińskiej, Rafała Cieszyńskiego, Katarzyny Herman, Kasi Kowalskiej, Ani Bardowskiej, Pauliny Krupińskiej, Martyny Gliwińskiej, Anny Muchy, Mileny Lewandowskiej, Rafała Trzaskowskiego, Piotra Rubika, Lary Gessler, Andrzeja Piasecznego, Natalii Kukulskiej, Anny Lewandowskiej, Oliwii Bieniuk, Michała Szpaka, Małgorzaty Rozenek, Doroty Gardias, Anny Starmach, Rafała Brzozowskiego


Rafał Cieszyński - Dzień Matki 2021

Rafał Cieszyński - Dzień Matki 2021

Katarzyna Herman - Dzień Matki 2021

Katarzyna Herman - Dzień Matki 2021

Milena Lewandowska - Dzień Matki 2021

Milena Lewandowska - Dzień Matki 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×