Alicja Bachleda-Curuś pokazała przystojnego partnera i pierścionek! Gwiazda zaręczyła się w sylwestra?

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się zdjęciem z sylwestra i złożyła swoim obserwującym na Instagramie życzenia noworoczne. Przy okazji pokazała nowego partnera, a także z bliska błyszczący pierścionek.

Alicja Bachleda-Curuś, to gwiazda, o której życiu prywatnym wiadomo niewiele. Aktorka rzadko udziela wywiadów, kiedy się jednak na nie decyduje, ostrożnie dobiera słowa i pilnuje tego, co chce powiedzieć. Podobnie jest w social mediach – kiedy publikuje nowy post, dba o to, by nie zdradzić za dużo.

Alicja Bachleda spędziła sylwestra z nowym partnerem. Jak wygląda?

Czasami zdarza się jej jednak zrobić mały wyjątek od tej reguły. Tak jak kilka tygodni temu, kiedy wybrała się z synem Henrykiem do jednego z parków rozrywki. Mama z synkiem spędzali czas ciesząc się śniegiem. Alicja, chcąc pochwalić się tym w sieci, niechcący pokazała twarz chłopca, a jego zdjęcie błyskawicznie obiegło media.

[wp_quiz id=”522″]

Czyżby i tym razem aktorka pokazała więcej niż planowała? Z okazji nowego roku gwiazda postanowiła złożyć swoim fanom życzenia. Na Instagramie opublikowała więc nowe zdjęcie, na którym znajduje się na pierwszym planie. W oczy rzuca się sporych rozmiarów pierścionek. Aktorka, w opisie pod fotografią, w pięknych słowach zwróciła się do internautów:

Szczęśliwego Nowego Roku! Niech ten 2020 będzie jeszcze lepszy, niech wszystko nad czym pracowaliśmy w tym odchodzącym ma swoje zwieńczenie, niech się spełnia! Bądźmy dla innych dobrzy, dla siebie samych łaskawi. Kochajmy i cieszmy się każdym dniem!

Chociaż to Alicja jest na pierwszym planie, nie da się przejść obojętnie obok tego, co znajduje się za jej plecami. Widać tam tajemniczego , przystojnego mężczyznę, do którego tuli się dwójka dzieci. To nie pierwszy raz, kiedy aktorka pojawia się w jego towarzystwie. Wcześniej wspólnie wzięli udział we mszy żałobnej Piotra Woźniaka-Staraka.

Alicja Bachleda-Curuś – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Alicja Bachleda-Curuś – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Wówczas dociekliwi internauci na palcu aktorki zauważyli pierścionek i sugerowali, że się zaręczyła. Tym razem pokazała go z bliska, tak jakby chciała potwierdzić te plotki.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś w świątecznym uniesieniu pokazała twarz syna! Fani czekali na takie zdjęcie ponad 10 lat


Alicja Bachleda-Curuś - Sylwester 2019

Alicja Bachleda-Curuś - Sylwester 2019

Alicja Bachleda-Curuś spędza święta w Polsce

Alicja Bachleda-Curuś spędza święta w Polsce

Alicja Bachleda-Curuś w śnieżnym Los Angeles

Alicja Bachleda-Curuś w śnieżnym Los Angeles

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×