Alicja Bachleda-Curuś pokazała partnera i pierścionek zaręczynowy. Ślub wkrótce?

Alicja Bachleda-Curuś mama

Alicja Bachleda-Curuś mama

Alicja Bachleda-Curuś od kilku miesięcy spotyka się z nowym partnerem, wszystko wskazuje na to, że jest znowu zakochana. Związek z tajemniczym brunetem potwierdziło ich wspólne pojawienie się na mszy żałobnej Piotra Woźniaka-Staraka.  Kim jest mężczyzna?

Alicja Bachleda-Curuś na co dzień mieszka w Los Angeles. Tam prowadzi życie zawodowe i prywatne, choć bardzo często bywa w Polsce. Aktorce  zawsze towarzyszy jej 5-letni synek Henio. Niedawno zakończyła trwający ponad półtora roku związek z Marcinem Gortatem. Para rozstała się w ubiegłym roku, we wrześniu. Nigdy nie potwierdzili przyczyn zerwania. Nieoficjalnie mówi się, że Alicji nie pasowała wizja miejsca kobiety w życiu koszykarza.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś kusi swojego syna nieprawdopodobnym smakołokiem! Ciekawe, czy takie cuda piekła też dla Colina Farrella

Kim jest nowy partner Alicji Bachledy-Curuś?

Alicja Bachleda-Curuś nie opowiada o swoim nowym związku. Trudno jednak nie domyślać się, że aktorka jest zakochana, skoro kilkanaście dni temu, na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka, gwiazda pojawiła się u boku tajemniczego mężczyzny. Trzymali się za ręce. Podobno para spotyka się od kilku miesięcy – po raz pierwszy Alicję i jej nowego partnera widziano razem na wiosnę tego roku w jednej z restauracji w Los Angeles. Nie wiadomo jeszcze, kim jest przystojniak.

Alicja Bachleda-Curuś – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Alicja Bachleda-Curuś – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Czy aktorka się zaręczyła?

Dociekliwi obserwatorzy dopatrzyli się pierścionka na palcu Alicji Bachledy-Curuś na zdjęciach z mszy żałobnej Piotra Woźniaka-Staraka. Nie dość, że wzbudziła sensację, pojawiając się z nowym mężczyzną u boku, to jeszcze, podobno, błyskała klejnotem. Czyżby tym razem szykował się ślub? Oczywiście, jeśli tak jest, życzymy wszystkiego najlepszego.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś zmyła makijaż, odkleiła sztuczne rzęsy i wypięła biust! Widok powala! Jak można być aż tak idealnym?!

Alicja Bachleda-Curuś – związki

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że aktorka znowu jest zakochana. Sama zainteresowana nie zdradza informacji ze swojego życia osobistego. Jest bardzo zachowawcza i ostrożna w relacjach z mediami jeśli chodzi o tematy związane z rodziną czy z uczuciami. Tak było, kiedy związała się z Colinem Farrellem, a także ze wspomnianym już Marcinem Gortatem. Przypomnijmy, że aktorka była też w związku z nieżyjącym już Piotrem Woźniakiem-Starkiem, byli parą przez dwa lata.


Pierścionek Alicji Bachledy-Curuś

Pierścionek Alicji Bachledy-Curuś

Partner Alicji Bachledy-Curuś

Partner Alicji Bachledy-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Alicja Bachleda-Curuś – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×