Aleksandra Kwaśniewska ma chrapkę na duet w „Dzień Dobry TVN”. Zdradziła, z kim chciałaby poprowadzić śniadaniówkę

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska jesienią po kilku latach przerwy wróciła na antenę TVN Style. Gwiazda została zapytana, z kim chciałaby poprowadzić Dzień Dobry TVN. Odpowiedziała bez wahania. 

Aleksandra Kwaśniewska wzbudziła zainteresowanie Polaków już wiele lat temu. Wszystko za sprawą rodziców, którzy przez dwie kadencje pełnili funkcję pary prezydenckiej. Ona sama była wówczas nastolatką i starała się trzymać z boku od całego zamieszania wokół swojej osoby. Gdy dorosła, zaczęła pracować na swoje nazwisko. Szybko znalazła miejsce w show-biznesie. Najpierw pojawiła się jako uczestniczka Tańca z Gwiazdami, gdzie w parze z Rafałem Maserakiem zajęła drugie miejsce, a w kolejnej edycji poprowadziła kulisy uwielbianego show.

Dziennikarka miała także okazję sprawdzić się w roli reporterki Dzień Dobry TVN. Straciła pracę po tym, jak na wizji, nie trzymając się scenariusza, zaczęła bronić ojca po jednym ze skandali. Ola po jakimś czasie postanowiła zrobić dłuższą przerwę od szklanego ekranu, ale nie traciła kontaktu z fanami i była aktywna w social mediach.

Aleksandra Kwaśniewska zdradza, z kim chciałaby poprowadzić DDTVN

Aleksandra szybko wyrosła na gwiazdę social mediów. Została okrzyknięta królową hasztagów, ponieważ znana jest z tego, że nie zamieszcza typowych opisów pod zdjęciami, a wszystko przekazuje za pomocą krótkich haseł. Jej posty zazwyczaj są niezwykle zabawne – ociekają sporą dawką dobrego humoru i ironii.

Wielkim zaskoczeniem dla widzów była informacja o tym, że córka byłej prezydenckiej pary znowu pojawi się na antenie. Postanowiła ona przyjąć propozycję od TVN Style i została jedną z prowadzących talk-show Miasto Kobiet. Kuba Badach w jednym z wywiadów zdradził, że na taką propozycję jego żona czekała od lat.

Aleksandra wróciła na mały ekran, a przed emisją kolejnego odcinka Miasta Kobiet wzięła udział w cyklu Krótka piłka. Prowadzący zadał jej kilka szybkich pytań, na które oczekiwał konkretnych odpowiedzi. Została zapytana między innymi o najgłupszą plotkę na swój temat:

Chyba ta, że Kuba się ze mną ożenił, bo mój tata mu zapłacił – powiedziała.

Ola bez wahania także wskazała osobę,  z którą ewentualnie chciałaby poprowadzić Dzień Dobry TVN, gdyby dołączyła do obsady śniadaniówki. Okazało się, że widziałaby się u boku Marcina Prokopa.

Z Prokopem, bo jest taki śmieszny – wyjawiła.

Przypomnijmy, że Marcin Prokop od ponad 12 lat prowadzi śniadaniówkę w towarzystwie Doroty Wellman. Myślicie, że z Olą udałoby mu się stworzyć równie wspaniały duet?


Aleksandra Kwaśniewska w Dzień Dobry TVN

Aleksandra Kwaśniewska w Dzień Dobry TVN

Ola Kwaśniewska – jesienna ramówka TVN 2021

Ola Kwaśniewska – jesienna ramówka TVN 2021

Marcin Prokop - gwiazdy w poniedziałkowym odcinku Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop - gwiazdy w poniedziałkowym odcinku Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×