Szukaj

Aleksandra Hamkało zdradziła płeć drugiego dziecka. Urodzi syna czy córkę?

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało jest już na finiszu ciąży. Gwiazda niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka zdradziła płeć maluszka. Urodzi syna czy córkę?

Aleksandra Hamkało od dziecka jest obecna w świecie filmu. Gwiazda już jako mała dziewczynka występowała w reklamach. Sporą grupę fanów zyskała jednak, pojawiając się w serialu Na dobre i na złe. Wcieliła się tam w rolę powracającej po latach w rodzinne strony córki głównych bohaterów. Ola od kilku lat regularnie pojawia się na ekranach telewizorów. Ostatnio zagrała w filmie Kogel-Mogel 3, gdzie bardzo spodobała się widzom. Wcieliła się tam w postać Agnieszki Wolańskiej.

Gwiazda, oprócz wielkiej kariery, ma także bardzo udane życie osobiste. Razem z mężem Filipem wychowuje 4-letnią córeczkę Jagnę. We wrześniu poinformowała wszystkich, że spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka zapozowała w zwiewnej sukience, która idealnie uwydatniła jej krągłości. Piękny kadr pojawił się na jej Instagramie. Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji i ciepłych słów.

Aleksandra Hamkało: płeć drugiego dziecka

Ostatnio w naszym kraju bardzo głośno mówi się o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Wywołało to wielki sprzeciw wśród Polek, które tłumnie wyszły na ulice, by manifestować swoje prawa. W całą sytuację bardzo aktywnie włączyły się także gwiazdy, które nie tylko uczestniczą w ulicznych protestach, ale także zamieszczają w sieci wiele cierpkich słów na temat partii rządzącej. Głos w sprawie postanowiła zabrać też Aleksandra Hamkało.

Gwiazda zamieściła zdjęcie nagiego brzuszka i dodała bardzo obszerny post.

Strasznie radosna jestem na tym zdjęciu. Bo to było jakiś miesiąc temu, a ja jestem tutaj szczęśliwą, zaopiekowaną mamą (wszystko wskazuje na to, że) całkiem zdrowego dziecka.

View this post on Instagram

Strasznie radosna jestem na tym zdjęciu. Bo to było jakiś miesiąc temu, a ja jestem tutaj szczęśliwą, zaopiekowaną mamą (wszystko wskazuje na to, że) całkiem zdrowego dziecka. Dobrze pamiętam, jak jeszcze chwilę wcześniej, czekając na wyniki pierwszego USG pisałam w głowie rozmaite scenariusze. Tak jak chyba większość przyszłych mam – strasznie bałam się, czy wszystko będzie OK. Czy ten czarno biały obraz przyniesie mi ulgę, czy przyniesie mi jeden z najtrudniejszych wyborów w życiu. Nie raz zaczynałam gadkę do mojego męża „a co jeśli…” i natykałam się na szybkie „JEŚLI, to się będziemy wtedy zastanawiać. Zrób to USG najpierw” i sama siebie ochrzaniałam w głowie, bo przecież dobrze wiem jak posycającym emocje stanem jest bycie w ciąży. Nie trzeba ich dodatkowo nakręcać. I kiedy pani doktor w czasie USG powiedziała „piękny człowiek. No! Takie badania to ja lubię” pożegnałam z ulgą to nie dające wytchnienia widmo wyboru. No właśnie. WYBORU. Nie WYROKU. Resztę wiecie sami. To bardzo osobiste zdjęcie i bardzo osobisty post – bo osobista historia to najwięcej, ile mogę Wam dzisiaj zaoferować. Siedzę w domu, nafaszerowana antybiotykiem (na dobrym USG niestety nie kończą się ciążowe zmartwienia), w zaawansowanej ciąży i boli mnie serce, że nie mogę z Wami protestować. Dlatego dziękuję! Dziękuję Wam za niezłomną wytrwałość. Dziewczyny i chłopaki z małych miast – za odwagę! Domyślam się, że ta akcja jest o wiele trudniejsza w Waszym przypadku! Ze swojej strony mogę obiecać, że hoduję nam wszystkim chłopaka z otwartą głową. Niepokornego antysystemowca (wiem, że o to zadba jego stary), szanującego wszystkie kobiety gościa (myślę, że o to postara się jego siostra) i opętanego demonem ekologizmu feministę (już moja w tym głowa). Stay Wild! Stay Angry! Jestem z Wami!

A post shared by Aleksandra Hamkało (@olahamkalo) on

W swoich słowach zdradziła także, że na świecie już niedługo przywita syna.

Ze swojej strony mogę obiecać, że hoduję nam wszystkim chłopaka z otwartą głową. Niepokornego antysystemowca (wiem, że o to zadba jego stary), szanującego wszystkie kobiety gościa (myślę, że o to postara się jego siostra) i opętanego demonem ekologizmu feministę (już moja w tym głowa).

Czekamy zatem na dobre nowiny o rozwiązaniu.


Aleksandra Hamkało w ciąży

Aleksandra Hamkało w ciąży

Aleksandra Hamkało w ciąży

Aleksandra Hamkało w ciąży

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×