Aleksandra Hamkało na pierwszym zdjęciu po porodzie. Po ciąży już nie ma nawet śladu. „Chudzinka”

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało pokazała na Instagramie pierwsze zdjęcie po porodzie. Aktorka wystroiła się i wyszła do kliniki urody. Jak wygląda i co piszą internauci?

Aleksandra Hamkało zaledwie kilkanaście dni temu po raz drugi została mamą. Pod koniec września zapozowała w zwiewnej sukience, która idealnie podkreśliła jej krągłości. Gwiazda podzieliła się swoim szczęściem, dopiero gdy była w zaawansowanej ciąży. Potem nie szczędziła już swoim obserwatorom uroczych kadrów z brzuszkiem w roli głównej. Pokazała nawet swoje krągłości nago, gdy zabrała głos w sprawie niekorzystnego dla Polek wyroku trybunału konstytucyjnego.

Czas tak szybko leci, że już nadszedł ten moment, że mogła przytulić swój mały skarb. Kiedy urodziła, także podzieliła się z fanami radosną wieścią. 4 lutego opublikowała zdjęcie z maluchem i napisała krótko:

Mam cię!

Dwa tygodnie po porodzie pokazała się w całej okazałości. Jak wygląda?

Aleksandra Hamkało na pierwszym zdjęciu po porodzie

Ola Hamkało to aktorka doskonale znana widzom z serialu Na dobre i na złe. Wcielała się tam w postać Julii Burskiej i szybko zyskała sympatię fanów produkcji. Później pojawiła się w kontynuacji wielkiego hitu Kogel-Mogel, gdzie pokazała swoje nowe oblicze – w komediowej odsłonie również wypada świetnie.

Aktorka zawsze mogła się pochwalić szczupłą sylwetką. Nawet podczas ciąży rósł jej tylko brzuszek. Nic dziwnego, że jak zdecydowała się wyjść z domu po porodzie, to zadziwiła figurą. W żartobliwy sposób skomentowała, że po miesiącach w końcu się wystroiła i wyszła do ludzi.

Wygrzebawszy się po raz pierwszy od MIESIĘCY z magmy dreso-szlafroko-piżamy czuję się dziś jak nieskończona królowa stylu. NAWET MASECZKA MI FITUJE Incredible feeling, I’m telling u guys – napisała.

Internauci nie przeszli obok postu świeżo upieczonej mamy obojętnie. Mimo że maska przykrywa twarz Hamkało, piszą, że wygląda świetnie. Nie mogą się nadziwić też jej szczuplutkiej sylwetce zaledwie kilkanaście dni po porodzie.

  • Piękna pani jest.
  • Chudzinka.
  • Stylóweczka jak z świeży chlebek z masełkiem. Crispy and fat.
  • Wychodzony nastolatek…

Jak wam się podoba Ola Hamkało w takiej odsłonie?


Aleksandra Hamkało po porodzie

Aleksandra Hamkało po porodzie

Aleksandra Hamkało urodziła

Aleksandra Hamkało urodziła

Aleksandra Hamkało urodziła

Aleksandra Hamkało urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×