Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy z autorskim programem. Wiemy, z jakim

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak od nowego roku wraca do pracy. Jak donosi jeden z tabloidów, dostała autorski program. Gdzie wystąpi?

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła tragedię. Na skutek tragicznego wypadku jej ukochany mąż, Piotr Woźniak-Starak, zmarł kilka miesięcy temu. Po śmierci mężczyzny dziennikarka zawiesiła karierę, wycofała się z życia publicznego, swoją aktywność w social mediach ograniczyła do zera.

Chociaż przed miesiącami regularnie pojawiała się na ściankach, po śmierci Piotra bierze jedynie udział w wydarzeniach związanych z firmą jej męża.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Gdzie?

Jak donosi Super Express, Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Okazuje się, że tym razem nie będzie można jej zobaczyć, a usłyszeć. Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku, od nowego roku zacznie prowadzić autorskie audycje w newonce.radio, w czasie których ma poruszać kobiece tematy:

W podjęciu tej decyzji pomógł Agnieszce jej serdeczny długoletni kolega Kuba Wojewódzki. Bardzo ją wspierał w trudnych chwilach i to on namówił ją do współpracy z tym radiem. Sam bowiem ma tam audycję w każdy poniedziałek, którą prowadzi z Piotrem Kędzierskim – donosi tabloid.

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Do telewizji Woźniak-Starak na razie wracać nie zamierza. W pierwszym wywiadzie po śmierci męża, Woźniak-Starak zdradziła, że nie wyobraża sobie wrócić do rozrywki:

Ja tęsknię za telewizją, nie ukrywam, bo zawsze kochałam moją pracę. Ale nie wyobrażam sobie, żebym wróciła do rozrywki. Na razie niewiele sobie jeszcze wyobrażam. Myślę o tym, co mogłabym robić, nie mam na to na razie pomysłu sprecyzowanego, ale już wydarzyło się coś takiego, co stawia jakąś taką wyraźną kreskę. Teraz chciałabym robić wiele rzeczy zmienić i wiele rzeczy robić inaczej. To jest jakiś taki początek. Nie chcę już wracać do tego, co było. Chciałabym robić mądre rzeczy i mam nadzieję, że one są jeszcze przede mną. Myślę, że ten 2020 rok będzie taki, który da mi wiele odpowiedzi na wiele pytań.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ostatni prezent dla męża. Nie zdążył go odebrać. Poruszający wpis gwiazdy


Agnieszka Woźniak-Starak, Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak, Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak – premiera filmu Ukryta gra

Agnieszka Woźniak-Starak – premiera filmu Ukryta gra

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×