Szukaj

Synek Agnieszki Radwańskiej poznaje rodzinę. Trzeba przyznać, że Ula Radwańska jest piękną ciocią

Agnieszka Radwańska na spacerze z Ulą Radwańską

Agnieszka Radwańska na spacerze z Ulą Radwańską

Agnieszka Radwańska korzysta z przepięknej pogody i spaceruje z synkiem ile może. Dzisiaj na przechadzkę wybrała się z młodszą siostrą, Urszulą. Trzeba przyznać, że piękna z niej ciocia.

Agnieszka Radwańska niedawno powitała na świecie pierwsze dziecko, co całkowicie zmieniło jej świat. O narodzinach synka jako pierwszy poinformował na Twitterze jej mąż, Dawid Celt, który opublikował zdjęcie dziecięcej rączki, a w opisie zdradził, że chłopiec ma na imię Jakub. Pod postem zaroiło się od najlepszych życzeń i życzliwych słów, więc także tenisistka pokazała słodką nóżkę maluszka i podziękowała za miłe komentarze.

O ciąży Agnieszki Radwańskiej dowiedzieliśmy się w styczniu, kiedy opublikowała zdjęcie dziecięcych bucików i napisała, że w jej życiu rozpoczął się nowy etap:

Przyszedł czas na nowy etap w życiu – napisała wtedy, dodając serię hasztagów nawiązujących do jej stanu, m.in. wszystko mówiące: „będę mamą”.

Od tamtej pory mogliśmy podziwiać zdjęcia zaokrąglającego się brzuszka gwiazdy. Udzielała wywiadów. Mówiła o swoim samopoczuciu, o obawach i nadziejach przyszłej mamy. Długo nie zdradzała płci maluszka, zrobiła to dopiero podczas baby shower. Dziś już Kubuś jest na świecie i zawrócił w głowie swoi rodzicom, ale chyba nie tylko im.

Agnieszka Radwańska i Ula Radwańska na spacerze z Jakubem

Kiedy Agnieszka Radwańska urodziła, ze szpitala odebrał ja i syna dumny tata, Dawid Celt. Zdjęcia z tego dnia obiegły media. Tenisistka pochwaliła się  już fotografiami z pierwszego spaceru z Jakubem, na którym mogliśmy podziwiać wózek, jaki dla niego wybrała.

Dzisiaj na przechadzkę wybrała się z Urszulą, swoja młodszą siostrą, która zdaje się być oczarowana siostrzeńcem. Trzeba przyznać, że przepiekna z niej ciocia.

Śniadanie z ciocia @ularadwanska_official #śniadanko #rodzeństwo #siostrzanywypad #sobotniporanek #zsynkiem.

Z kolei na Instastory Uli, pojawiła się fotografia ze spaceru. Dumna ciocia pcha wózek z Jakubem. Coś czujemy, że maluch będzie rozpieszczanym dzieckiem.

 


Agnieszka Radwańska i Ula Radwańska na spacerze z Jakubem

Agnieszka Radwańska i Ula Radwańska na spacerze z Jakubem

Ula Radwańska na spacerze z Jakubem

Ula Radwańska na spacerze z Jakubem

Agnieszka Radwańska na spacerze z synkiem

Agnieszka Radwańska na spacerze z synkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×