Szukaj

Agnieszka Kaczorowska i jej córeczka mają takie same ciuszki! Najnowsza sesja rozczuliła internautów. Ale słodki obrazek

Agnieszka Kaczorowska z córeczką w takich samych ubraniach

Agnieszka Kaczorowska z córeczką w takich samych ubraniach

Agnieszka Kaczorowska opublikowała w sieci zdjęcie z Emilką. Obie mają na sobie identyczne ubrania. Wygląda to słodko. Zobaczcie.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w zeszłym roku wzięli ślub. Potem pojawiła się Emilka. Aktorka entuzjastycznie podjęła się roli żony i matki. Co jakiś czas raczy nas słodkimi zdjęciami z córeczką.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska naraża córkę na niebezpieczeństwo! Internauci biją na alarm

Agnieszka Kaczorowska i Emilka. Jak wyglądają w takich samych ubraniach?

Ostatnio aktorka uraczyła swoich obserwujących zdjęciem z Emilką. Obie miały na sobie ubrania z tej samej tkaniny w motyle. Wyglądały słodko. Okazuje się, że Kaczorowska była chora i bardzo tęskniła za zabawami z córeczką.

Nie sądziłam, że 3 dni leżenia w łóżku z temperaturą i okropnym bólem gardła przyniesie taką tęsknotę za tuleniem i zabawami z Emilką…!Także teraz gdy czuję się już lepiej (choć wiem, że powinnam jeszcze się do końca wykurować i poleżeć), to nie chcę jej odstępować na krok… – napisała tancerka.

Agnieszka Kaczorowska w pięknym makijażu, ze zrobioną fryzurą, wcale na chorą nie wyglądała. Mimo to, życzymy zdrowia, podobnie jak jej fani, którym, w dalszej części postu, podziękowała.

Dziękuję Wam za masę wiadomości z życzeniami „zdrówka”! Jesteście cudni! Taki czas przeziębieniowy… Niech Was nic nie dopadnie. Miejcie się na baczności. Trzymajcie się wszyscy zdrowo !!!

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie córki! Emilka nieźle podrosła

View this post on Instagram

Nie sądziłam, że 3 dni leżenia w łóżku z temperaturą i okropnym bólem gardła przyniesie taką tęsknotę za tuleniem i zabawami z Emilką…!???? Także teraz gdy czuję się już lepiej (choć wiem, że powinnam jeszcze się do końca wykurować i poleżeć????), to nie chcę jej odstępować na krok…???? . __________________________ Dziękuję Wam za masę wiadomości z życzeniami „zdrówka”! Jesteście cudni! ???? Taki czas przeziębieniowy… Niech Was nic nie dopadnie. Miejcie się na baczności. ???? Trzymajcie się wszyscy zdrowo !!! ✊???? __________________________ #JestemMama #szczesliwamama #Pelakowelove @lamita_organic ???? @marek_podolczynski ????????

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Jak zareagowali fani na zdjęcie z Emilką?

Urocze zdjęcie z córeczką, wywołało żywą reakcję obserwujących. Zwłaszcza, że aktorka i Emilka miały na sobie piękne motyle. Prawdziwie trendy – mother and daughter outfit.

  • Zdrówka życzymy Tobie i twojej rodzince.
  • Jakie cudne piętunie.
  • Ochh ta mała stopa, śliczne zdjęcie – piszą zachwyceni internauci.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska błyskawicznie wróciła do formy po porodzie. Jak tego dokonała? Tylko nam zdradziła swój sekretny przepis [WIDEO]


Agnieszka Kaczorowska i Emilka

Agnieszka Kaczorowska i Emilka

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska – wybory parlamentarne 2019

Agnieszka Kaczorowska – wybory parlamentarne 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×