Agnieszka Hyży nieźle się odpaliła po pytaniu o to, jak uwiodła Grzegorza. Wyjawiła całą prawdę. Nawet prywatne szczegóły nie są już tajemnicą!

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży dostała pytanie o to, "jak uwiodła obecnego partnera". Gdy je zobaczyła, nie zamierzała się hamować. Ujawniła całą prawdę. 

Agnieszka Hyży karierę zaczynała jako modelka. Z czasem jednak zrozumiała, że to zawód dziennikarki jest pracą jej marzeń. Przez długi czas mogliśmy ją oglądać na antenie Polsatu. Media bacznie śledzą jej życie prywatne. Na koncie ma w końcu związek z Marcinem Mroczkiem i małżeństwo z Mikołajem Witem. W 2015 roku stanęła na ślubnym kobiercu u boku znanego wokalisty, Grzegorza Hyżego. Para w ubiegłym roku doczekała się pierwszego wspólnego dziecka, syna Leona.

Ten rok był bardzo wyjątkowy. Był to rok sporych zmian, ale też naszej rewolucji rodzinnej. Pozytywnej rewolucji, która bardzo nas wszystkich do siebie zbliżyła, bardzo nas połączyła. Bo patchworkowe rodziny nie są wcale łatwe. Wiąże się to z wieloma okolicznościami, które na co dzień to życie komplikują. A ten wspólny mały człowiek sprawił, że wiele osób tę gardę obniżyło i naprawdę priorytety już są dla nas jasne i klarowne każdego dnia. Nasze życie rodzinne paradoksalnie troszkę zwolniło, bo nasz synek Leon wniósł w nie tak dużo miłości, dobrej energii – opowiedziała nam o tym, co chłopiec wniósł do życia patchworkowej rodziny.

Gwiazda raz na jakiś czas organizuje sesje Q&A, w ramach których odpowiada na pytania nadsyłane przez internautów.

Agnieszka Hyży o tym, „jak uwiodła obecnego partnera”

Jeden z fanów pozwolił sobie na absolutny brak taktu i zadał Agnieszce następujące pytanie:

Jak uwiodłaś obecnego partnera?

Adresatka pytania nie mogła uwierzyć, że ktoś mógł jej wysłać taką wiadomość.

A może on uwiódł mnie? Co to za pytanie… – zaczęła.

Zdecydowała się jednak otworzyć i wyrzucić z siebie całą prawdę o związku z Grzegorzem.

Po pierwsze… to nie jest mój „obecny partner”, tylko od blisko 8 lat mąż i ojciec mojego (naszego) dziecka. Po drugie… to nie szkoła uwodzenia. Jak spotykają się ludzie po przejściach, z dziećmi, to nade wszystko myśli się właśnie o tym. Oczywiście – miłość, zakochanie to fundament, który musi być, by zacząć coś razem tworzyć… Po trzecie… dlaczego sprowadza się związek i kobietę w nim do uwodzicielki i kusicielki?

Przypomnijmy, że Agnieszka z małżeństwa z Mikołajem ma córkę Martę, a Grzegorz ze związku z Mają Hyży – synów-bliźniaków: Wiktora Alexandra.


Agnieszka Hyży o tym,

Agnieszka Hyży o tym, "jak uwiodła obecnego partnera"

Agnieszka Hyży z córką na komunii synów Mai i Grzegorza Hyżych

Agnieszka Hyży z córką na komunii synów Mai i Grzegorza Hyżych

Agnieszka Hyży - Gala WP Kobieta #Wszechmocne 2022

Agnieszka Hyży - Gala WP Kobieta #Wszechmocne 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×