Rozwód z żoną, niewyobrażalne długi, a teraz to… Michał Wiśniewski przeżywa kolejny dramat!

Michał Wiśniewski metamorfoza

Michał Wiśniewski metamorfoza

Agata Buczkowska odchodzi z Ich Troje?

Michał Wiśniewski sprawił, że Ich Troje straci wokalistkę? Agata Buczkowska ma dość oskarżeń o zniszczenie małżeństwa piosenkarza i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej.

Informacje na temat rozwodu Michała Wiśniewskiego codziennie rozgrzewa internetowe portale. Decyzja muzyka zadziwiła nie tylko media i fanów, ale także rodzinę zainteresowanego. O wszystkim poinformowała zaskoczona Dominika Tajner-Wiśniewska na swoim Facebooku: 

Mój mąż złożył pozew o rozwód – mogliśmy czytać przez kilka godzin na jej profilu. 

Po tej informacji natychmiast rozpętała się fala spekulacji, na temat powodu takiej decyzji Michała. Jednym z nich miał być romans charyzmatycznego lidera Ich Troje z nową wokalistką zespołu znaną wcześniej z programu The Voice Of Poland. Jak informuje Fakt, Agata Buczkowska ma dosyć takich oskarżeń i myśli o rezygnacji z pracy u boku Wiśniewskiego: 

Agata Buczkowska myśli nawet o odejściu z zespołu i skupieniu się na solowej karierze. Odkąd wybuchła plotka, że to ona przyczyniła się do decyzji Michała o rozwodzie z Dominiką Tajner, Agata dostaje setki przykrych wiadomości od jego fanów. Jej rodzina też bardzo to przeżywa i nie jest im łatwo. 

Agata być może będzie miała ułatwioną decyzję, bowiem jej kontakt z Ich Troje wygasa przed wakacjami, a perspektywa solowej kariery jest bardzo obiecująca: 

Wytwórnia zapewnia jej nie tylko nagranie płyty, ale także dużą promocję. Agata mogłaby nie tylko poprawić swój wizerunek, ale i w końcu wyjść z cienia Wiśniewskiego – zdradziła informator tabloidu. 

Jak potoczy się sprawa? Na oficjalne informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać, ponieważ sama zainteresowana nie chciała komentować owych doniesień. 

Ile wokalistek było w Ich Troje?

Agata Buczkowska jest ósmą wokalistką zespołu Ich Troje. W przeszłości razem z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą występowały:

  • Magda Femme (1995–2001)
  • Justyna Majkowska (2001–2003)
  • Anna Świątczak (2003–2010)
  • Jeanette Vik (2010–2011)
  • Justyna Panfilewicz (2011–2013)
  • Marta Milan (2013–2017)

W 2003 roku u boku Michała można było także zobaczyć Niemkę Ellie Mucke, z którą zespół nagrał płytę wydaną na terenie krajów niemieckojęzycznych.

Do sieci trafiło zdjęcie Michała Wiśniewskiego z nową ślicznotką! To dla niej zostawił Dominikę Tajner?

Michał Wiśniewski dorzucił do pieca! Opublikował przełomowy post! Jednak nie będzie rozwodu?!

Michał Wiśniewski dostanie szału! Jacek Jeschke publicznie o relacji swojego brata z Dominiką Tajner!


Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska mają romans?

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska mają romans?

Michał Wiśniewski – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Michał Wiśniewski – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Agata Buczkowska - Sylwester 2017 Polsat Zakopane

Agata Buczkowska - Sylwester 2017 Polsat Zakopane

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×