Szukaj

Michał Wiśniewski ma płomienny romans ze śliczną 20-latką?! Wydała oficjalne oświadczenie!

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska mają romans?

Michał Wiśniewski ma romans z Agatą Buczkowską?

Michał Wiśniewski rozwodzi się z Dominiką Tajner-Wiśniewską dla młodziutkiej wokalistki Ich Troje? Agata Buczkowska wydała ostre oświadczenie w sprawie plotek o romansie z liderem zespołu. Co ich łączy?

Michał WiśniewskiDominika Tajner-Wiśniewska zdecydowanie cieszą się ogromnym zainteresowaniem – zwłaszcza w ciągu ostatniego tygodnia. Dominika poinformowała bowiem fanów, że Michał zamierza się z nią rozwieść, a ich małżeństwo jest już przeszłością. Wyprowadziła się nawet z domu, by nie musieć oglądać partnera. Jak sama przyznała, decyzja Michała była dla niej zupełnie niespodziewana i wprawiła gwiazdę Tańca z Gwiazdami w taki sam szok, jak resztę Polski. Czy Michał zostawił ją dla innej?

W mediach pojawiły się plotki, że nową wybranką wokalisty jest młodziutka Agata Buczkowska, wokalistka Ich Troje. Ślicznotka ma dopiero 20 lat, a na scenie stawia pierwsze kroki i bez wątpienia relacja z Wiśniewskim pomogłaby jej w karierze. Okazuje się jednak, że Agata do niczego nie zamierza się przyznawać. Wręcz przeciwnie, wydała oficjalnie oświadczenie, w którym ostro zdementowała plotki o swoim związku z Michałem:

W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską, informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim – napisała na Instagramie

Myślicie, że Michał wyda podobne oświadczenie?

Wojtek Jeschke o przeprowadzce Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Kulisy mogą nieźle zaskoczyć

To koniec małżeństwa Wiśniewskich. Dominika Tajner wyprowadziła się z mieszkania!

Rozanielona Dominika Tajner-Wiśniewska przyłapana w objęciach znanego przystojniaka nie kryła radości! Tak pociesza się po rozstaniu z Michałem!


Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska mają romans?

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska mają romans?

Agata Buczkowska z The Voice of Poland 7

Agata Buczkowska z The Voice of Poland 7

Agata Buczkowska - Sylwester 2017 Polsat Zakopane

Agata Buczkowska - Sylwester 2017 Polsat Zakopane

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×