Szukaj

Gwiazdor „The Voice of Poland” został ojcem! Jego żona zdradziła płeć i imię dziecka

Gwiazdor The Voice został ojcem

Gwiazdor The Voice został ojcem

Wielka radość wśród fanów programu The Voice of Poland. Uczestnik jednej z edycji właśnie ogłosił narodziny drugiego dziecka. Wspaniałą nowinę zilustrował rodzinnym zdjęciem, z noworodkiem w roli głównej. Sama słodycz. Gratulacjom nie ma końca.

Przez program The Voice of Poland przewinęła się cała plejada obecnych gwiazd. Na scenie telewizyjnego show swoje pierwsze kroki stawiali m.in. Rafał Brzozowski, Marta Gałuszewska, Natalia Nykiel, Sarsa i Antek Smykiewicz. Wśród uczestników nie brakuje autorów wielkich przebojów. Jedną z piosenek, którą do dziś na YouTubie wyświetlono ponad 24 miliony razy, jest utwór Mamo. Twórca poruszającego hitu właśnie został ojcem.

Adam Stachowiak został ojcem. Płeć i imię drugiego dziecka

Adam Stachowiak zyskał popularność jako 19-latek, biorąc udział w 7. edycji The Voice of Poland. Swoim głosem i urokiem osobistym oczarował jurorów. Podczas Przesłuchań w ciemno wykonał premierową kompozycję, którą zadedykował zmarłej mamie. Słowa i dźwięki poruszyły trenerów i widzów, którzy nie mieli wątpliwości, że są świadkami narodzin nowej gwiazdy.

Niedługo po programie, z którego Adam odpadł na etapie „bitew”, zbudował szczęśliwą rodzinę. Dziś spełnia się nie tylko jako artysta. Od prawie 4 lat jest przede wszystkim mężem Anny i ojcem rocznej Agatki. W minioną środę jego rodzina powiększyła się o kolejnego potomka.

Adam Stachowiak został ojcem po raz drugi. Na Instagramie opublikował zdjęcie z noworodkiem, który kradnie uwagę wszystkich domowników. Obecność nowego członka rodziny wywołała wielką radość na twarzach najbliższych. Szczególnie rozczulający jest uśmiech małej Agatki.

Piosenkarz doczekał się kolejnej córeczki, która w dniu narodzin ważyła 3,5 kilo. Dziewczynka otrzymała imię Alicja i przyszła na świat w jednym z wielkopolskich szpitali.

Witaj na świecie córeczko. Jestem taki szczęśliwy… Mam przy sobie trzy miłości mojego życia! Kosmos! Dziękuję, że na bieżąco pytaliście o stan zdrowia Ani, i że razem z nami oczekiwaliście przyjścia na świat tego małego okruszka. Szczęśliwe rozwiązanie ciąży to ogromne błogosławieństwo – napisał w wiadomości dołączonej do przepięknej, rodzinnej fotografii.

W swoim komentarzu podziękował żonie, z której jest bardzo dumny. Przy okazji zapowiedział kolejne piosenki:

Ania jesteś turbo dzielna! Teraz pozwólcie – idę nacieszyć się tymi chwilami, a za kilka dni wejdę z powrotem do studia i pomiędzy zmienianiem pieluch, przygotowywaniem posiłków, spacerami, kąpielami, sprzątaniem i usypianiem córek – nagram dla Was kolejne utwory

Kilka słów od siebie przekazała również żona Adama, która na Instagramie zamieściła portret nowo narodzonej córeczki. W imieniu Ali przywitała się ze wszystkimi sympatykami obserwującymi jej profil:

Cześć. Mam na imię Alicja, rodzice i moja kochana rodzinka mówią do mnie Lusia. Urodziłam się w środę nad ranem, ale mama i tata potrzebowali chwili żeby się mną nacieszyć. Jesteśmy w domu od piątku – mama ma się dobrze, mówi, że nic ją nie boli i że jest najszczęśliwsza na świecie. Ciągle powtarza jakie ma cudowne dzieci. Cieszę się, że już jestem! No! Witaj świecie.

Radość wśród fanów i przyjaciół Adama i Anny Stachowiaków jest ogromna. Gratulacje płyną szerokim strumieniem. Internauci życzą dużo zdrowia małej Ali. My również dołączamy się do wszystkich serdeczności i witamy na świecie kolejną młodą damę.


Adam Stachowiak z rodziną

Adam Stachowiak z rodziną

Alicja Stachowiak – młodsza córka Adama Stachowiaka

Alicja Stachowiak – młodsza córka Adama Stachowiaka

Adam Stachowiak

Adam Stachowiak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×