NewsyNatalia Kukulska wyjawiła kulisy toksycznej miłości. Ten związek mógł się dla niej marnie skończyć

Natalia Kukulska wyjawiła kulisy toksycznej miłości. Ten związek mógł się dla niej marnie skończyć

Natalia Kukulska o swoim pierwszym związku (fot. KAPiF)
Natalia Kukulska o swoim pierwszym związku (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
19.04.2024 07:41

Natalia Kukulska nie zawsze miała szczęście w miłości. Krótko po śmierci Anny Jantar związała się z chłopakiem, który nie cieszył się dobrą reputacją. Jak wspomina, tamta relacja mogła się dla niej fatalnie skończyć.

Małżeństwo Natalii Kukulskiej jest jednym z nielicznych przykładów trwałego, długoletniego związku z polskim show-biznesie. Piosenkarka jest z Michałem Dąbrówką już od 24 lat. W jej życiu miłosnym nie zawsze było jednak sielankowo. Pierwsza relacja romantyczna odcisnęła na niej piętno.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Natalii Kukulskiej imponowali "źli chłopcy"

Po śmierci Anny Jantar i kolejnym małżeństwie jej ojca Kukulskiej przez długi czas było ciężko się odnaleźć. Chciała być respektowana w środowisku szkolnym, dlatego zaczęła orbitować wokół "niegrzecznych chłopców". W "Rozmowach bez kompromisów" wyznała wprost, że bardzo mocno zależało jej na ich uwadze.

Strasznie chciałam zaimponować towarzystwu szkolnemu, takiemu niegrzecznemu. Kręcili mnie koledzy, którzy nosili czerwone sznurówki. To mnie fascynowało. Miałam wrażenie, że akceptacja mojej osoby w takim środowisku da mi poczucie bycia cool, bycia fajną - powiedziała.

Pierwszy chłopak Kukulskiej źle skończył

Artystka była tak mocno zauroczona jednym ze swoich kolegów, że nie widziała poza nim świata. Nie przeszkadzało jej nawet to, że na spotkania z nią przychodził pod wpływem nielegalnych substancji. Gdy ojciec Kukulskiej się o tym dowiedział, był daleki od zadowolenia. Kazał swojej córce natychmiast przestać spotykać się z tamtym chłopakiem, ale zakazy nie zadziałały.

Byłam bardzo niepokorna i nie chciałam słuchać mojego taty, że to nie jest dobre towarzystwo, że nie powinnam się z nimi spotykać. Byłam szalona. Krótko, ale intensywnie - wspomniała.

Na całe szczęście piosenkarka w porę zorientowała się, że ten związek nie jest dla niej. Krótka, ale toksyczna miłość szybko się skończyła. Po latach Kukulska dowiedziała się, że jej pierwszy chłopak nie żyje.

Tego chłopaka nie ma już na tym świecie. Skończył bardzo marnie - wyznała.
Pierwszy partner Kukulskiej nie żyje (fot. KAPiF)
Pierwszy partner Kukulskiej nie żyje (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także