NewsyMonika Richardson chwali się nową miłością: „Serce zabiło mocniej”. Zbigniewa mogą zaboleć jej słowa

Monika Richardson chwali się nową miłością: „Serce zabiło mocniej”. Zbigniewa mogą zaboleć jej słowa

Monika Richardson o nowym związku
Monika Richardson o nowym związku
Magda Kwiatkowska

31.05.2021 17:00, aktual.: 31.05.2021 21:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnie miesiące nie były najłatwiejsze dla Moniki Richardson. Po niemal 10 latach rozstała się z aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Mężczyzna 20 marca wyprowadził się z mieszkania na warszawskim Żoliborzu i zabrał ze sobą część majątku osobistego.

Media już od jakiegoś czasu rozpisywały się na temat tego, że nie układa im się najlepiej, jednak oni nabrali wody w usta i przez dłuższy czas nie komentowali tych rewelacji. Zamachowski otworzył się jako pierwszy, twierdząc, że to tylko gorsze chwile, które lada moment miną. Tak się jednak nie stało. Monika w jednym z wywiadów zdradziła szczegóły rozstania.

Dziennikarka długo nie rozpaczała i niemalże natychmiast zaczęła układać sobie życie na nowo. Wprowadziła kilka zmian we wspólnym mieszkaniu, aby wypełnić pustkę po byłym partnerze. Okazuje się, że Richardson nie musiała długo szukać nowej miłości. Gwiazda po raz pierwszy opowiedziała o nowej relacji.

Monika Richardson o nowym związku

O tym, że Monika spotyka się z Konradem Wojterkowskim jako pierwszy poinformował Fakt. Mężczyzna jest przedsiębiorcą, producentem filmowym oraz filantropem, który stworzył akcję Kocham. Szanuję. Nie biję, której celem jest zapewnienie ochrony kobietom oraz dzieciom narażonym na przemoc.

Wojterkowski długo nie zwlekał z obwieszczeniem światu swojego szczęścia. Po tym, jak Richardson przeprowadziła z nim wywiad do Wprost, zrodziło się między nimi płomienne uczucie. Mężczyzna jako pierwszy poinformował o tym, że postanowili zostać parą:

To jest Monika Richardson, która przeprowadzała ze mną wywiad – napisał pod ich wspólnym zdjęciem, które dodał na instagramowy profil. Jakiś czas później spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy… i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej niż tylko na wieczorne rozmowy. Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem.

Dziennikarka przez długi czas nie komentowała wpisu nowego partnera, jednak zapytana przez Super Express o to, jak im się układa, postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

To bardzo świeże uczucie. Nic jeszcze nie umiem powiedzieć. Dopiero się poznajemy... Tak, serce zabiło mocniej. Ale nie chcę mówić więcej.

To wyznanie mogło zaboleć Zbigniewa Zamachowskiego. W końcu ciężko uwierzyć, by w tak krótkim czasie wygasło uczucie do jednej z najważniejszych osób, jakie przy sobie miał.

  • Monika Richardson i Konrad Wojterkowski są parą
  • Monika Richardson o nowym związku
  • Monika Richardson o nowym związku
  • Monika Richardson o nowym związku
  • Monika Richardson - kwiaty w domu
  • Monika Zamachowska w Pytaniu na śniadanie - 27 lipca 2016
  • Monika Richardson o nowym związku
[1/7] Monika Richardson i Konrad Wojterkowski są parą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także