Szukaj

Odchudzona Brigitte Macron przyłapana pod Pałacem Elizejskim. Ma odjazdowe botki!

Brigitte Macron

Brigitte Macron

Brigitte Macron w obcisłych spodniach pod Pałacem Elizejskim

Brigitte Macron przyłapana przez paparazzi pod Pałacem Elizejskim. Pierwsza Dama Francji dawno nie pokazywała się publicznie – jak wygląda? Schudła i podkreśliła zgrabne nogi obcisłymi spodniami. Założyła też najmodniejsze botki sezonu. Jak się prezentowała po długiej nieobecności? Zobaczcie zdjęcia!

To chyba jakaś zmowa. Najpierw Melania Trump zniknęła na kilka tygodni, a zaraz po niej Brigitte Macron – teraz obie, niemal jednocześnie, wróciły na salony. Zupełnie jakby się zmówiły! Pierwszą Damę Stanów Zjednoczonych paparazzi przyłapali podczas podróży dyplomatycznej z mężem, a żona Emmanuela Macron „wpadła” w łapy fotografów przed Pałacem Elizejskim. Na zdjęciach uśmiecha się do paparazzi, mruga i macha do nich wyraźnie zrelaksowana, ale poza jej doskonałym humorem i promienną twarzą w oczy rzuca się coś jeszcze.

Pierwsza Dama znowu schudła. W ostatnich miesiącach przed przerwą w medialnych wystąpieniach Macron przybrała kilka nadprogramowych kilogramów, które widać było zwłaszcza na jej twarzy. Teraz po tym „balaście” nie ma już nawet śladu, a Brigitte w obcisłych jeansach, modnych botkach z metalowymi zdobieniami i czarnym płaszczu ze srebrnymi guzikami wyglądała po prostu świetnie. Najwyraźniej skupiła się na sobie w trakcie tego odpoczynku od bytności na salonach, bo nie tylko sprawia wrażenie bardzo zrelaksowanej, ale również prezentuje się lepiej niż kiedykolwiek.

Lubicie jej styl?

Brigitte Macron wystylizowała się jak Małgosia Rozenek! W odważnej mini i cała na biało zadała szyku w gorącej Argentynie!

Seksowna Melania Trump w czerni i Brigitte Macron w odważnej mini chwalą się nogami przed pałacem Elizejskim. Zrobiło się gorąco!

Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!


Stylizacja Brigitte Macron pod pałacem Elizejskim

Stylizacja Brigitte Macron pod pałacem Elizejskim

Brigitte Macron pod pałacem Elizejskim

Brigitte Macron pod pałacem Elizejskim

Stylizacja Brigitte Macron pod pałacem Elizejskim

Stylizacja Brigitte Macron pod pałacem Elizejskim

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×