MET Gala 2018: Anja Rubik swoją kreacją przyćmiła nawet Kate Moss! Na ich wspólnym zdjęciu od razu widać kto jest królową stylu!

Anja Rubik na MET Gala 2018, stylizacja

Anja Rubik na MET Gala 2018, stylizacja

Anja Rubik na MET Gala 2018

Anja Rubik od lat plasuje się w czołówce najbardziej pożądanych modelek na świecie. Polka zaliczyła niezliczoną ilość okładek najbardziej prestiżowych magazynów, na czele z praktycznie wszystkimi światowymi edycjami miesięcznika Vogue. Nic więc  dziwnego, że gwiazda pojawiła się na prestiżowej MET Gali 2018Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, na którą zaproszenie dostają tylko najbardziej cenione osobistości ze świata show-biznesu.

Anja Rubik na MET Gala 2018 wystąpiła w czarnej kreacji Yves Saint Laurent stworzonej przez jej przyjaciela – Anthony’ego Vaccarello. Awangardowa suknia przykuwała uwagę i świetnie wpisała się w panujące w świecie mody trendy takie jak: czerń, połysk i owalne kroje. Na tej samej imprezie na podobny styl postawiły również Solange Knowles i Bella Hadid.

Na imprezie Anja bawiła się w towarzystwie największych gwiazd. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w towarzystwie m.in. legendy modelingu – Brytyjką Kate Moss (też w sukni YSL).

Zjawiskowe kreacje gwiazd na MET Gala 2018: Anja Rubik, Rihanna, Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Katy Perry, Irina Shayk [DUŻO ZDJĘĆ]

Kto z Polski był na MET Gala 2018?

Warto dodać, że oprócz Anji Rubik na MET Gala 2018 pojawił się także redaktor naczelny polskiej edycji magazynu Vogue Filip Niedenthal.

Lepszej wizytówki polskiej mody w USA nie mogliśmy sobie wymarzyć.

MET Gala 2018: Irina Shayk i Bradley Cooper pierwszy raz publicznie razem! Wyglądali obłędnie!


Anja Rubik – MET Gala 2018

Anja Rubik – MET Gala 2018

Anja Rubik na MET Gala 2018 w kreacji Yves Saint Laurent

Anja Rubik na MET Gala 2018 w kreacji Yves Saint Laurent

Anja Rubik na MET Gala 2018 bawiła się m.in. z Kate Moss

Anja Rubik na MET Gala 2018 bawiła się m.in. z Kate Moss

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×