Małgorzata Socha w zimowej stylizacji podbija USA. Góra skromna, za to buty… Boskie!

Małgosia Socha w Chicago

Małgosia Socha w Chicago

Małgorzata Socha obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Spacerując po Chicago, pokazała się w świetniej stylizacji. Zwróćcie uwagę na jej piękne kozaki.

Małgorzata Socha, właśnie przebywa w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio podzieliła się fotografiami ze spaceru po Chicago. Wyglądała pięknie w wybranej stylizacji. Największą furorę jednak zrobiły jej buty.

Ostatnio często odwiedza USA. Niedawno pojechała tam, żeby szlifować swoją formę, którą cały czas zachwyca. Zdjęciami z treningów w Nowym Jorku pochwaliła się w social mediach. Pisaliśmy o tym tutaj.

Małgosia Socha – spacer po Chicago. Jak wyglądała?

Małgosia Socha spacerowała po Chicago w pięknym sztucznym futerku w kolorze kremowym z dużymi czarnymi guzikami, grubym, ciepłym, camelowym golfie i wełnianej, szarej czapce. Ubrała dżinsy i fantastyczne buty.

Kozaki aktorki robią prawdziwą furorę. Długie, czarne, sięgające za kolano skórzane cudeńka na płaskiej podeszwie, ozdobione białym futerkiem, idealnie wpasowały się w klimat miejskiego spaceru.

  • Kozaki super!!!
  • Te buty są rewelacyjne! Jeśli można zapytać to jakiej marki?
  • Cudne te buty!!! Można wiedzieć gdzie kupione? – piszą internautki.

Małgosia Socha wygląda naprawdę dobrze w opisanej stylizacji. Zauważmy, że jest matką trójki dzieci, a może pochwalić się idealną sylwetką. Na zdjęciach pozuje bez makijażu, a jej cera jest idealna. Prawdziwa ikona stylu. Polacy mieszkający w Chicago licznie proponują aktorce spotkanie w mieście, a jeszcze inni komplementują jej wygląd.

Komentarze są bardzo liczne:

  • Rewelacyjnie pani wygląda!
  • O, moje miasto. Może kawa? Byłoby super!
  • Ale z Pani piękna kobieta.
  • Zimno w Chicago. Kawa by rozgrzała – piszą fani.

Zobacz: Małgorzata Socha pokazała swój luksusowy gabinet, a my zaglądamy do pozostałych wnętrz w jej domu. Gwiazda żyje jak w bajce!


Małgorzata Socha w Chicago

Małgorzata Socha w Chicago

Małgorzata Socha w Chicago

Małgorzata Socha w Chicago

Małgorzata Socha spacer po Chicago

Małgorzata Socha spacer po Chicago

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×