Szukaj

Anna Lewandowska w kosmicznych butach na meczu Polska-Macedonia. Internauci nie mogą się ich nachwalić: „SZTOS”

Anna Lewandowska, mecz Polska-Macedonia

Anna Lewandowska, mecz Polska-Macedonia

Anna Lewandowska na meczu Polska-Macedonia Północna kibicowała naszym w butach, które zachwyciły jej fanów. Gdzie kupiła glany do kolan? To może być najnowszy krzyk mody!

Anna Lewandowska w opinii wielu uchodzi za ikonę stylu, która dzięki swojej ciężkiej pracy dorobiła się imponującego majątku. Według Wprost w 2019 roku trenerka uzbierała 231 milionów złotych, co stawia ją na 23. miejscu w rankingu najbogatszych Polek.

Na publicznych wystąpieniach Lewandowska zazwyczaj zachwyca nienagannym wyglądem. Często sięga po ubrania od najlepszych projektantów. W swojej kolekcji ma całą masę luksusowych gadżetów, które są obiektem pożądania niemal każdej stylowej kobiety.

Zobacz: Anna Lewandowska w prostej, jesiennej stylizacji na salonach. Już sam płaszcz robi wrażenie [WIDEO]

Buty Anny Lewandowskiej zachwyciły internautów. Gdzie je kupiła?

Lewandowska ma ogromną słabość do markowych butów. Można odnieść wrażenie, że jej garderoba jest pełna ekstrawaganckich szpilek czy botków. Ostatnio jej zbiory powiększyły się o parę wysokich glanów, które wzbudziły głównie zachwyt wśród internautów.

Na meczu eliminacyjnym do Euro 2020 – Polska-Macedonia Północna, Anna Lewandowska pokazała się w stylowym komplecie. Gwiazda włożyła czarną bluzę, spodnie, ciepłą oliwkowozieloną bluzę oraz niecodzienne, ciężkie buty na rzep, sięgające kolan. Najnowszy zakup żony Roberta zobaczyć można na zdjęciu poniżej:

Skórzane buty Anny Lewandowskiej wywołały żywą reakcję wśród internautów. W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się kilka krytycznych głosów, ale zdecydowana większość skomplementowała nowy nabytek guru fitnessu, który w limitowanym nakładzie stworzyła polska marka MMC Studio we współpracy z Badurą.

  • Aniu skąd te piękne buty?
  • Aniu ślicznie wyglądasz. Buty sztos.
  • Jak zawsze na 6.
  • Ale skąd te buty?

Choć są ostatnim krzykiem mody, nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić, a to ze względu na ich słabą dostępność na rynku. Wszystkie modele wyprzedały się już w ubiegłym roku.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek poszła na wybory w butach za niemal 4 tys. złotych! To kolejne cudo w jej luksusowej kolekcji


Anna Lewandowska na meczu Polska-Macedonia Północna

Anna Lewandowska na meczu Polska-Macedonia Północna

Buty Anny Lewandowskiej

Buty Anny Lewandowskiej

Buty MMCxBadura

Buty MMCxBadura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×