Jego ostatni związek nie jest już tak bardzo medialny. Ukochana Pola nie jest związana z show-biznesem i nie ma zamiaru zostać gwiazdą kolorowej prasy. Kobieta trzyma się z dala od blasku fleszy. Muzyk na samym początku nie chwalił się nowym związkiem, a o tym, że wziął kolejny ślub, wygadał się przypadkiem podczas jednego z wywiadów. Ta informacja zaskoczyła wszystkich fanów artysty. Później pojawił się kolejny news, który okazał się jeszcze większą sensacją. Michał i jego żona spodziewają się dziecka. Dla obojga będzie to już piąta pociecha. Teraz okazuje się, że Wiśniewski ma jeszcze jedną wielką miłość.
Michał Wiśniewski świętuje 7 miesięcy miłości z Ugryzią
Michał Wiśniewski oprócz swojej żony i dzieci ma także ukochanego przyjaciela. Jest to szczeniak rasy Golden Retriver, który właśnie skończył 7 miesięcy. Artysta postanowił pochwalić się swoim pupilem i wrzucił na Instagram krótki filmik ze spaceru. Na uwagę zasługuje też nietypowe imię. Wiemy, że Michał w tej kwestii potrafi zaskoczyć – swoją suczkę nazwał… Ugryź.
Na nagraniu możemy posłuchać komentarzy Michała, który od pierwszych dni życia uczy swojego psa dobrych manier:
Śliczny szczeniak zachwycił fanów wokalisty. W komentarzach pod filmem pojawiło się mnóstwo słów zachwytu.
- Super pies.
- Piękny.
- Jest cudowna.
- Śliczny piesio.
Trudno się z nimi nie zgodzić, ponieważ przyjaciel Michała i zapewne Poli, to naprawdę uroczy zwierzak.