Szukaj

Gazeta chciała zrobić z żony Wiśniewskiego nową gwiazdę. Zaproszenie na wywiad podsumowała krótko i dosadnie

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Pola, piąta żona Michała Wiśniewskiego, trzyma się z dala od kolorowej prasy. Czy zamierza to zmienić? Ta wypowiedź rozwiewa wszelkie wątpliwości.   

Michał Wiśniewski w tym roku po raz piąty został mężem. W przeciwieństwie do poprzednich ceremonii nie zaprosił na wydarzenie mediów, ani tłumów gości. Piosenkarz i jego wybranka Pola wypowiedzieli „tak” w otoczeniu jedynie bliskich. Artysta jest także bardzo powściągliwy w publikowaniu wspólnych zdjęć z żoną. Do tej pory udostępnił tylko jedno, które powstało tuż po głosowaniu w wyborach prezydenckich.

Okazuje się, że to nie Wiśniewski, a jego ukochana podjęła decyzję, by trzymać się z daleka od świata show-biznesu, o czym muzyk poinformował w jednym z wywiadów:

Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społecznościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie — komentował artysta w Fakcie.

Pola Wiśniewska zaproszona na wywiad. Jak zareagowała?

Pola jest jednak aktywna w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, na którym publikuje profesjonalne fotografie. Dokumentuje najbliższe otoczenie. Pokazuje urzekające ją miejsca, pamiątki z podróży, budynki, na które się natyka. Zdjęcia są czarno-białe, co nadaje im odpowiedniego klimatu.

Piątą żoną Michała interesuje się kolorowa prasa. Czy Pola wykorzysta ten fakt, by zyskać popularność i stać się celebrytką? Na to się chyba nie zanosi. Wiśniewska została zaproszona przez redakcję Flesza do udzielenia wywiadu. Odmówiła.

Zbyt cenię sobie prywatność i spokój — odpowiedziała dziennikarzom.

Fani artysty nie mają na razie więc liczyć na to, że Pola zmieni zdanie.

Jak Michał Wiśniewski poznał piątą żonę?

Wiśniewski, gdy rozstał się z Dominiką Tajner, założył konto na portalu randkowym. Tam poznał swoją przyszłą żonę, która początkowo nie kojarzyła, kim jest muzyk:

Nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła. Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo – komentował muzyk w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Trzymamy kciuki, by w ich relacji dobrze się układało!


Michał Wiśniewski będzie miał dziecko z

Michał Wiśniewski będzie miał dziecko z

Michał Wiśniewski komentuje kulturę Polaków

Michał Wiśniewski komentuje kulturę Polaków

Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×