Szukaj

Michał Wiśniewski pokazał żonę. Pola zadebiutowała w wyjątkowych okolicznościach. „Piękna”

Michał Wiśniewski pokazał żonę

Michał Wiśniewski pokazał żonę

Michał Wiśniewski na Instagramie opublikował pierwsze zdjęcie z piątą żoną, Polą. Powstało w wyjątkowych okolicznościach. Internauci są zachwyceni. 

Michał Wiśniewski w zeszłym roku rozstał się z Dominiką Tajner. W jego życiu pojawiła się tajemnicza Pola, z którą niedawno zalegalizował związek. Para poznała się w sieci i jak zdradził piosenkarz w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem, jego przyszła żona nie od razu go skojarzyła:

Nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła. Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo – komentował muzyk.

Michał Wiśniewski pokazał piątą żonę. Jak wygląda Pola?

Michał Wiśniewski, chociaż już kilka tygodni temu wziął ślub, bardzo długo nie pokazywał fotografii z Polą. Jak zdradził w rozmowie z Faktem, to decyzja jego nowej żony:

Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społeczościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie.

W niedzielę lider zespołu Ich Troje zrobił wyjątek. Na swoim Instagramie opublikował pierwsze zdjęcie z żoną. Pojawiło się ono w wyjątkowych okolicznościach — w dniu wyborów prezydenckich. Małżonkowie pozują obok siebie, na ich twarzach znajdują się maski. Muzyk w opisie pod zdjęciem zdradził, że to kolejne wybory, w których głosuje:

31 raz zagłosowałem, 27 Wybory w tym dziewiąte parlamentarne 🙂 po raz pierwszy sam zagłosował mój osiemnastoletni syn jestem z niego bardzo dumny! @wisniewska_pola @wisniv #twojglosmaznaczenie.

Zachwyceni internauci komentują wpis. Nie szczędzą komplementów pod adresem piątej żony Wiśniewskiego, zachęcają innych do głosowania:

  • Ja również głos oddałam. Super zdjęcie.
  • Szkoła, do której chodzą moje córki. Brawo sąsiedzie.
  • Piękna ta pana żona! Bardzo ładne zdjęcie.

Trudno nie zgodzić się z komentarzami. Michał ma naprawdę ładną żonę.


Michał Wiśniewski z żoną Polą

Michał Wiśniewski z żoną Polą

Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Ania Świątczak i Michał Wiśniewski jako Ich Troje w Jaka to melodia?

Ania Świątczak i Michał Wiśniewski jako Ich Troje w Jaka to melodia?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×