Michał Wiśniewski pochwalił się piątym ślubem w telewizji internetowej. Zrobił to chyba nieświadomie

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski ożenił się po raz piąty? W wywiadzie dla telewizji internetowej powiedział chyba kilka słów za dużo. Zrobił to nieświadomie? Kim jest jego piąta żona?

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego, to idealny scenariusz na drugą część filmu Gwiazdor, który w 2003 roku bił rekordy popularności. Lider Ich Troje może pochwalić się licznymi romansami, małżeństwami i sporą, wesołą gromadką dzieci. Ma trzy córki i jednego syna.

Kilka miesięcy temu rozstał się ze swoją czwartą żoną – Dominiką Tajner, już są po rozwodzie i oboje są w nowych związkach. Jakiś czas temu media obiegły nawet informacje, że partnerka gwiazdora jest w ciąży. Na temat tajemniczej Pauliny nie ma zbyt wielu informacji w kolorowej prasie. Pewne jest, że miłość kwitnie i para razem wychowuje ośmioro dzieci.

Jednak niedawno Michał zdradził w wywiadzie dla telewizji internetowej ciekawy szczegół. Czy zrobił to świadomie?

Czy Michał Wiśniewski wziął piąty ślub?

W wywiadzie dla Wirtualnej Polski opowiedział o tym, co robi podczas kwarantanny. Zdradził, że pracuje nad jubileuszową płytą – jest to głównie praca zdalna, ze względu na pandemię. Rok 2020 jest jubileuszowy dla Ich Troje.

Powiedział także, że to wszystko to nie są jakieś wielkie problemy, bo wszyscy powinni już przywyknąć do pracy zdalnej, i że kataklizm pandemii dosięgnął głównie dzieci, którym trzeba poświęcić bardzo dużo czasu, bo szkoła także jest zdalna. Wtedy też padły z jego ust znamienne słowa.

Wspólnie z żoną mamy ósemkę, no i to jest co robic tak naprawdę – powiedział.

Pierwszy raz w publicznym wywiadzie nazwał partnerkę żoną. Czyżby w tajemnicy wzięli ślub? Byłby to piąty w życiu wokalisty Ich Troje. Nie możemy doczekać się kolejnych doniesień.

Zobacz także: Wiśniewski w ogniu niewygodnych pytań o piąte dziecko! Czy potwierdził ciążę swojej nowej partnerki? 

W galerii przypominamy zdjęcia ze ślubu Michała z Dominiką Tajner.


Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×