PaparazziMeghan Markle i Harry'emu służy życie w Los Angeles. Najnowsze zdjęcia paparazzi są tego najlepszym dowodem

Meghan Markle i Harry'emu służy życie w Los Angeles. Najnowsze zdjęcia paparazzi są tego najlepszym dowodem

Meghan Markle
Meghan Markle
Zuza Maciejewska

18.04.2020 15:20, aktual.: 18.04.2020 16:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan Markle i Harry na początku roku zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Zgodnie z porozumieniem, które zawarli z królową Elżbietą II, swoje funkcje skończyli pełnić pod koniec marca. W międzyczasie zdążyli przeprowadzić się do Kanady, a chwilę przed wybuchem pandemii koronawirusa na świecie przenieśli się do Stanów Zjednoczonych.

Meghan Markle i Harry przyłapani na spacerze. Jak wyglądali?

Meghan i Harry nie próżnują. Z dala od błysków fleszy i zainteresowania kolorowej prasy włączyli się w pomoc potrzebującym. Przyłączyli się do akcji charytatywnej organizacji non profit Project Angel Food. Jako wolontariusze pomagali rozwozić jedzenie w Los Angeles. Jak zdradził szef fundacji, osobiście zakupili i dostarczyli paczki z jedzeniem do 20 przewlekle chorych osób.

Powiedzieli, że usłyszeli, że nasi kierowcy są przeciążeni nawałem pracy, i że pomogą, odciążając kierowców z części dostaw. 15 kwietnia realizowali więc dostawy dla zachodniej cześć Hollywood – powiedział Ayoub w rozmowie z portalem Express.co.uk.

W Los Angeles Meghan i Harry czują się bardzo swobodnie, czego dowodem mogą być nowe zdjęcia, które obiegły media społecznościowe. Małżonkowie zostali przyłapani w momencie, w którym wyszli na spacer z psami.

Ubrani w luźne stroje, z osłoniętymi twarzami, czapkami przeciwsłonecznymi i ciemnymi okularami na nosie spacerowali z czworonogami. Gdy zobaczyli czających się paparazzi, szybko wsiedli do samochodu i odjechali.

Chociaż nie mają na sobie wymyślnych stylizacji, wzbudzili zachwyt wśród fanów, którzy udostępniali ich zdjęcia w mediach społecznościowych, komplementując nowe fotografie małżonków.

Meghan Markle w czerwonych butach
Meghan Markle w czerwonych butach
Meghan Markle w czerwonych butach
Meghan Markle w czerwonych butach
Meghan Markle w czerwonej sukience
Meghan Markle w czerwonej sukience
Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej
Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także