Marcin Miller z zespołu "Boys" miał zagrać w filmie "Discopolo", ale odrzucił tę propozycję!

Wiemy,  dlaczego i jaki gwiazdor disco polo go zastąpił

Marcin Miller, Tomasz Kot, Radek Liszowski
Fotografia: AKPA/ONS/JastrzabPostFotografia: AKPA/ONS/JastrzabPost

Akcja filmu rozgrywać się będzie w latach 90. ubiegłego wieku. w Polsce, tuż po upadku komunizmu. Główne role zagrają Tomasz Kot, Joanna Kulig i Dawid Ogrodnik. Premiera Disco polo zaplanowana jest na przyszły rok.

Początki kapitalizmu to czasy wielkich karier i pięciominutowej sławy. Film opowiada historię od zera do bohatera. Mamy tu szybko osiągnięty sukces, upadek i wskrzeszenie. To wszystko oparte jest na kanwie westernu, aczkolwiek film westernem nie będzie. Uważam, że disco polo nie różni się specjalnie od muzyki, która zalewa większość stacji radiowych - powiedział dla Polskiego Radia reżyser Maciej Bochniak.
Tomasz Kot, Radek Liszowski
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ