NewsyMarcelina Zawadzka zabrała głos po odejściu z "PnŚ". Fani pocieszają ją jak tylko mogą

Marcelina Zawadzka zabrała głos po odejściu z "PnŚ". Fani pocieszają ją jak tylko mogą

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Krystyna Miśkiewicz

09.10.2020 11:40, aktual.: 09.10.2020 16:27

Marcelina Zawadzka przez kilka ostatnich lat była jedna z najbardziej lubianych prezenterek programu Pytanie na śniadanie. Co rano witała widzów pięknym uśmiechem, a razem z Tomkiem Wolnym udało jej się stworzyć duet, który widzowie wprost pokochali. Miss Polonia natychmiast zyskała sobie ogromną sympatię widzów. Gwiazda zachwyca nie tylko idealną figurą, ale też spektakularną urodą. Jej umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy codziennie ściągała przed telewizory tysiące widzów. Ma wierne grono fanów, które to specjalnie dla niej włączało TVP.

Niestety po wakacjach nie pojawiła się ponownie na ekranach telewizorów. Wszystko to jest związane z aferą vatowską,  w której prokuratura wymienia jej nazwisko. W kolorowej prasie pojawiło się sporo newsów na ten temat. Na samym początku była prowadząca śniadaniówki, nie chciała komentować pojawiających się doniesień. Kiedy wszystko przybrało na sile, postanowiła opublikować krótkie oficjalne oświadczenie.

Ta sprawa miała miejsce w 2017 roku. Chcę Was zapewnić, że nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla Was i osób, z którymi współpracuje.

Marcelina zapewniała również, że jej posada w Pytaniu na śniadanie nie jest w żaden sposób zagrożona i szybko wróci na antenę

Marcelina Zawadzka komentuje zmiany w PnŚ?

Gwiazda Telewizji Publicznej już od kilku tygodni nie pojawia się na ekranach telewizorów, chociaż jej obecność podczas prezentacji jesiennej ramówki dała jej fanom wiele nadziei. Niestety, jak na razie Marcelina nie pojawiła się w programie, a jej miejsce zajęła Małgorzata Opczowska, znana widzom z TVP Info. Była Miss Polonia właśnie zamieściła w social mediach post, który wiele mówi o tym, jak teraz się czuje.

Wizja radości, harmonii i pokoju. Home #harmony, ale czasami wszystko odwraca się do góry nogami... Może nadejść taki czas, że uznasz, iż wszystko się kończy – a to będzie dopiero początek.

Trudno nie donieść wrażenia, że Marcelina ma na myśli swoje odejście z Pytania na śniadanie. To na pewno wywróciło jej świat do góry nogami. W komentarzach fani próbują dodać jej nieco otuchy.

 • Marcela brakuje Ciebie w Pnś, ale mam nadzieję, że poprowadzisz je za jakiś czas z Tomkiem Wolnym.
 • Wszystko jest po coś!
 • Marcelina jeszcze wszystko wróci na swoje miejsce, zobaczysz!

Chociaż świat Marceliny zdecydowanie stanął na głowie, to gwiazda nadal stara się myśleć pozytywnie. Czekacie na jej powrót do Pytania na śniadanie?

 • Marcelina Zawadzka - wiosenna ramówka TVP 2020
 • Marcelina Zawadzka
 • Marcelina Zawadzka
 • Marcelina Zawadzka
 • Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020
 • Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją
 • Marcelina Zawadzka w warkoczach
 • Marcelina Zawadzka w Pytaniu na śniadanie
[1/8] Marcelina Zawadzka - wiosenna ramówka TVP 2020
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także