Chociaż para spotyka się od początku roku, dopiero od niedawna zakochani w swoim towarzystwie zaczęli pokazywać się na eventnach. Na czerwonym dywanie pozowali do zdjęć m.in. w trakcie urodzin 4fun TV. Podobno podczas imprezy nie szczędzili sobie czułych gestów i spojrzeń, a Mandaryna była cały czas uśmiechnięta.
Wydaje się więc, że piosenkarka wreszcie znalazła miłość życia. Zwłaszcza, że Wójcik pomimo swojego napiętego kalendarza, zawsze znajdzie czas dla ukochanej. Marta żartuje nawet, że gdyby nie on, zginęłaby w show-biznesie:
Nic więc dziwnego, że zakochani wkładają sporo pracy w swój związek, by łączące ich uczucie było coraz silniejsze:
A zwłaszcza, że dzielą ich także kilometry:
Życzycie im szczęścia?