Szukaj

Chociaż to ona jest gwiazdą, wszystkie oczy zwrócone były na niego! Przystojny partner Mandaryny zadebiutował na oficjalnej imprezie!

Mandaryna z nowym facetem

Mandaryna z nowym facetem

Mandaryna pochwaliła się nowym partnerem

Mandaryna po wielu perturbacjach wreszcie znalazła szczęście w miłości. Piosenkarka od początku 2018 roku spotyka się z prawnikiem Pawłem Wójcikiem. Okazuje się, że mimo upływu miesięcy uczucie między zakochanymi kwitnie w najlepsze, co było widać podczas urodzin 4fun TV, które odbyły się 23 sierpnia.

Marta na czerwonym dywanie pojawiła się w bardzo wyrazistej stylizacji. Gwiazda postawiła na ciemnozieloną koszulkę, na którą założyła kurtkę w nieco ciemniejszym odcieniu. Dodatkowo wyeksponowała zgrabne nogi ubierając jeansowe spodenki. Wisienką na torcie jej looku był czarny kapelusz. W oczy rzuciła się także nowa fryzura piosenkarki, która postawiła na modne krótkie cięcie.

Chociaż to ona była gwiazdą, nie dało się nie zauważyć jej partnera, który błyszczał przy Wiśniewskiej. Paweł Wójcik, bo o nim mowa, w warszawskim klubie pojawił się ubrany w jasne kolory. Mężczyzna założył białe spodnie, do których dopasował koszulę w tym samym odcieniu. Na ramiona zarzucił marynarkę w kratkę.

Podczas imprezy nie szczędzili sobie czułych gestów i spojrzeń – para trzymała się za ręce, a Mandaryna nie przestawała się uśmiechać. Wydaje się więc, że wreszcie znalazła miłość życia, która bez wątpienia może być dla niej wsparciem w trudnych momentach.

Dodajmy, że piosenkarka przeżywa teraz intensywny okres w swoim życiu. Lada dzień premierę będzie miał singiel Not Perfect Man, który w sieci pojawi się 27 sierpnia. Wiśniewska w ostatnim czasie nie próżnuje. Wróciła z trasą koncertową, a kluby w czasie jej koncertów pękają w szwach.

Myślicie, że miłość pomoże jej wrócić na szczyt popularności?

Brudna i wydziarana Mandaryna promuje nowy singiel. Powraca niczym feniks z popiołów

Wpadka najgorsza z możliwych. Mandaryna nie wiedziała, gdzie występuje. Wyszło słabo

Dopiero teraz widać jak bardzo Xavier jest podobny do Mandaryny! Internauci nie mogą wyjść z podziwu

 

 

 


scena z: Marta Wiśniewska, fot. Baranowski/AKPA

Mandaryna – 4funtv urodziny

Marta Wiśniewska, Paweł Wójcik – 4funtv urodziny

Marta Wiśniewska, Paweł Wójcik – 4funtv urodziny

Marta Wiśniewska, Paweł Wójcik – 4funtv urodziny

Marta Wiśniewska, Paweł Wójcik – 4funtv urodziny

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    jaka ona brzydka

  • Gość pisze:

    Ona fajna babka. Jak on jest przystojny to ja jestem Sofia Loren. Facet jest chudy i nieurodny totalnie. Swoją drogą ależ ci prawnicy lubią się lansować….szczególnie z celebrytkami…wow

  • Gość pisze:

    To nie jest żadne krótkie cięcie…włosy są półdługie do ramion… już ru nie wchodzę ..bardzo niski,poziom zdjeć…i opisów …i ta Agnieszka jastrzębska ma coś nie tak z deklem.

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×