Małgorzata Rozenek żartuje z "Me is Victoria Beckham". Stanie się kultowe na miarę "fenk, fenk koton" Ewy Minge?
Po czołówce programu Azja Express, który będziemy mogli oglądać już od września, zrobiło się głośno o znajomości języka angielskiego przez Małgorzatę Rozenek. Powiedziała zdanie, którzy znają już chyba wszyscy: Me is Victoria Beckham. Teraz perfekcyjna pani domu się z tego śmieje i tłumaczy.
Karolina Badziak
Małgosia dodała zdjęcie na Instagram, pod którym dodała długi opis zapewniający, że dobrze zna angielski. W zabawny sposób zażartowała z języka obcego ucząc się korzystać ze Snapchata. Każdemu zdarzają się błędy, szczególnie pod wpływem emocji, których na pewno nie zabraknie w programie, w którym wzięli udział razem z Radosławem Majdanem.
#me #is #trying #snapchat#me #is #having #lots #of #work #todo#me #is #sending #youguys #kisses &#energy #for#today#me#is#speaking#english#very#well???????? - podpisała zdjęcie Lady Rozenek
My się śmiejemy i jesteśmy na tak. Najważniejsze to mieć dystans do samej siebie! Brawo! :)