Już dziś Iga Lis wystąpi w prestiżowym pokazie mody! Mamy pierwsze zdjęcie

Iga Lis (fot. ONS)

Iga Lis (fot. ONS)

Iga Lis w pokazie MMC na 20-lecie marki

Już dziś, we wtorkowy wieczór 19 stycznia odbędzie się wyjątkowy pokaz marki MMC, jednej z najpopularniejszych w Polsce, a także uwielbianej przez nasze rodzime gwiazdy. W strojach z metką MMC lubią chodzić m.in. Aneta Kręglicka, Kasia Warnke czy Kasia Sokołowska.

W tym roku mija 20 lat, od kiedy Rafał Michalak, Ilona Majer wraz z Małgorzatą Czudak postanowili stworzyć wspólnie brand odzieżowy. I choć od kilku lat ubrania tworzy duet, Rafał oraz Ilona, nazwa – wzięta od pierwszych liter nazwisk współzałożycieli – pozostaje niezmienna. W ramach uczczenia szacownego jubileuszu zaplanowano wielki pokaz mody. Jastrząb Post jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Już wiemy, że na wybiegu będzie można zobaczyć m.in. Igę Lis. Stylistka Jola Czaja, która pracuje przy pokazie MMC, wrzuciła na Instagram zdjęcie Igi podczas przymiarek.

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa od kilku lat próbuje swoich sił w modelingu. Była twarzą kampanii biżuterii Mokobelle Young, wystąpiła w pokazie kolekcji Łukasza Jemioła. Niedawno została wyróżniona przez prestiżowy portal o modzie Models.com. Uznano ją za jedną z najciekawszych „nowych twarzy” w modelingu (zobacz więcej: Wielki sukces Igi Lis. Wyróżnił ją prestiżowy portal o modzie).

Być może 2016 rok, który rozpoczął się dla niej niezwykle pomyślnie, będzie mocnym startem do poważnej kariery.

Iga Lis w pokazie MMC na 20-lecie marki (fot. Instagram Jola Czaja)

Iga Lis w pokazie MMC na 20-lecie marki (fot. Instagram Jola Czaja)

Iga Lis (fot. ONS)

Iga Lis (fot. ONS)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×