NewsyKylie Jenner urodziła drugie dziecko. Jest pierwsze zdjęcie noworodka. Sprytnie zdradziła płeć

Kylie Jenner urodziła drugie dziecko. Jest pierwsze zdjęcie noworodka. Sprytnie zdradziła płeć

Kylie Jenner urodziła drugie dziecko
Kylie Jenner urodziła drugie dziecko
Krystyna Miśkiewicz
07.02.2022 01:23, aktualizacja: 07.02.2022 01:37

Kylie Jenner w show-biznesie pojawiła się już jako nastolatka. Wszystko za sprawą show, w którym brała udział z całą rodziną. Kardashianowie zdecydowali się wpuścić kamery do swojego domu i przez kilka kolejnych lat pokazywali przed kamerami, jak wygląda ich życie. Nie brakowało w nim wzlotów i upadków, a wielodzietna patchworkowa rodzina wzbudzała ogromne zainteresowanie nie tylko Amerykanów, ale też fanów z całego świata.

Słynny celebrycki klan idealnie wykorzystał 5 minut sławy i zbudował wokół siebie prawdziwe imperium. Każdy z członków ma własny intratny biznes i od lat znajdują się w ścisłej czołówce najlepiej opłacanych gwiazd. W social mediach za posty sponsorowane zgarniają krocie.

Kylie Jenner ogłosiła drugą ciążę

Kylie Jenner bardzo długo nie potwierdzała doniesień o swojej ciąży. Chociaż kolorowa prasa aż huczała od plotek, to przyszła mama konsekwentnie unikała tego tematu. Dopiero gdy jej krągłości były już mocno widoczne i minął najniebezpieczniejszy okres dla jej ciąży, postanowiła potwierdzić szczęśliwą nowinę. Zdecydowała się zamieścić wtedy w sieci poruszające nagranie. Pokazała, jak na wiadomość o dziecku zareagował jej partner - Travis Scott, a także jej mama Kris Jenner. Okazało się, że dla całej rodziny był to wyjątkowo wzruszający moment.

Pod postem zalała ją prawdziwa fala gratulacji, które napływały dosłownie z całego świata. Od tamtej pory celebrytka chętnie publikowała kolejne zdjęcia, na których pokazywała, jak zmienia się jej brzuszek.

Kylie Jenner urodziła

Kylie Jenner urodziła. Tym faktem pochwaliła się w social mediach, publikując pierwsze zdjęcie maluszka. W opisie zdradziła, że jej drugie dziecko przyszło na świat 2 lutego. Dodała też niebieskie serduszko, co jednoznacznie wskazuje na płeć — kolor ten przypisywany jest chłopcom.

Kylie Jenner urodziła drugie dziecko
Kylie Jenner urodziła drugie dziecko

Kylie Jenner pierwsza ciąża i związek z Travisem Scottem

Kylie Jenner miała zaledwie 21 lat, gdy zaszła w pierwszą ciążę. Jej stan owiany był wielką tajemnicą. Przez całe 9 miesięcy nikt z rodziny Kardashianów nie potwierdził, że najmłodsza z sióstr spodziewa się dziecka. Wszystko ujawniono, dopiero gdy mała Stormie była już na świecie. Było to w 2018 roku i szybko okazało się, że ojcem dziewczynki jest raper - Travis Scott. Ich relacja okazała się być bardzo burzliwa. Zakochani wielokrotnie się rozstawali, by ponownie do siebie wrócić. Jakiś czas temu mieli rozstać się na dobre. Wiadomo jednak było, że zgodnie dzielą się opieką nad córką.

Kilka miesięcy temu zaczęły pojawiać się pierwsze plotki o tym, że influencerka i muzyk znowu są razem. Sami zainteresowani długo nie potwierdzali, że postanowili spróbować jeszcze raz. Dopiero informacja o ciąży i urocze nagranie przyszłych rodziców pokazało, że wszystko jest na dobrej drodze do pojednania.

  • Kylie Jenner w drugiej ciąży
  • Kylie Jenner w drugiej ciąży
  • Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę
  • Kylie Jenner w drugiej ciąży
  • Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę
  • Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę
  • Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę
[1/7] Kylie Jenner w drugiej ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także