Kylie Jenner pokazuje imponujące ciążowe krągłości. Poród zbliża się wielkimi krokami

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner spodziewa się narodzin drugiego dziecka. Jedna z najsłynniejszych celebrytek świata pochwaliła się nowym zdjęciem swoich krągłości. Jak wygląda?

Kylie Jenner w show-biznesie bryluje już od lat. Medialną karierę udało jej się zrobić dzięki udziałowi w reality show Z Kamerą u Kardashianów, w którym występowała z całą rodziną. Przed kamerami zadebiutowała jako 10-letnia dziewczynka. Słynny celebrycki klan idealnie wykorzystał swoje przysłowiowe 5 minut sławy. Członkowie rodziny zbudowali wokół siebie prawdziwe imperium. Od lat są jedną z najpopularniejszych familii nie tylko w USA, ale na całym świecie.

Każdy z Kardashianów ruszył z własnym biznesem, a produkty, które oferują, rozchodzą się jak świeże bułeczki. Dzięki temu nie mogą narzekać nie tylko na brak popularności, ale też na puste portfele. Siostry Kardashian od lat królują w rankingach na najlepiej zarabiające influencerki na świecie.

Kylie Jenner pokazała ciążowy brzuszek

W trakcie kolejnych edycji show z udziałem sławnej rodziny w ich życiu wiele się zmieniło. Oglądaliśmy ich wzloty i upadki, a także wiele szczęśliwych momentów. Fani z zapartym tchem przyglądali się zwłaszcza miłosnym perypetiom, które mogli zobaczyć na ekranie. Spore zainteresowanie zbudzał związek Kylie i Travisa Scotta. Młoda bizneswoman i jej partner wychowują już wspólną córeczkę Stormie. Niestety ich relacja nie była usłana różami, a rodzice malutkiej rozstali się krótko po jej narodzinach.

Ostatnio kolorowa prasa aż huczała od plotek na temat ciąży i tego, że Kylie dała ukochanemu kolejną szansę. Sami zainteresowani długo nie potwierdzali tych doniesień. Dopiero kilka dni temu celebrytka oficjalnie oznajmiła, że jest w ciąży i pokazała reakcję Travisa na wieść, że zostanie ojcem.

Od tamtej pory ulubienica internautów nie ukrywa już ciążowych krągłości i chętnie chwali się kolejnymi kadrami, na których możemy podziwiać jej brzuszek. Przyszłej mamie długo udawało się ukrywać ten fakt, dlatego jej krągłości są już sporych rozmiarów. Teraz pochwaliła się kolejnym kadrem, gdzie widać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Przyszła mam włożyła na siebie czarną obcisłą bluzkę, która pięknie wyeksponowała ciążę.

Naprawdę wystrzeliłam przez ostatnie kilka tygodni – napisała.

Trzeba przyznać, że ten stan bardzo jej służy i wygląda znakomicie. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.


Kylie Jenner w drugiej ciąży

Kylie Jenner w drugiej ciąży

Kylie Jenner w drugiej ciąży

Kylie Jenner w drugiej ciąży

Kylie Jenner w drugiej ciąży

Kylie Jenner w drugiej ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×