Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę uroczym nagraniem. Pokazała duży brzuszek i reakcję Travisa na test ciążowy

Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę

Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę

Kylie Jenner i Travis Scott spodziewają się drugiego dziecka. Po tygodniach prasowych doniesień celebrytka potwierdziła nowinę, pokazując wzruszające nagranie. Jak przyszły tata zareagował na pozytywny test ciążowy?

Kylie Jenner świat show-biznesu zna już od dziecka. Na ekranach zadebiutowała jako zaledwie 10-letnia dziewczynka, gdy pojawiła się razem z całą rodziną w reality show Z kamerą u Kardashianów. Program, w którym pokazywali oni swoje życie, tak bardzo spodobał się widzom, że przez kolejne kilkanaście lat gościł na antenie. Słynny celebrycki klan pokazywał w nim nie tylko swoje wzloty, ale także bolesne upadki i rozczarowania. Dzięki temu poszczególni członkowie rodu zdobyli międzynarodową popularność.

Kardashianowie doskonale wiedzieli jak wykorzystać swoje 5 minut sławy. Wszyscy z nich ruszyli z własnymi biznesami, a produkty, które oferują, sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Kylie postawiła na własną markę kosmetyczną, która w krótkim czasie przyniosła jej wielki sukces i stała się niezwykle dochodowym biznesem.

Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę i pokazuje nagranie z Travisem

Kylie nie tylko odnalazła się w show-biznesie, ale doskonale radzi sobie jako bizneswoman. Celebrytka to wszystko łączy z macierzyństwem. Wychowuje córeczkę Stormi, która jest oczkiem w jej głowie. Malutka często gości w social mediach i jest ulubienicą amerykańskiej prasy. Dziewczynka jest owocem związku gwiazdy z Travisem Scottem.

Rodzice Stormi rozstali się krótko po jej narodzinach, ale ostatnio w kolorowej prasie aż huczało od kolejnych plotek o tym, że znowu do siebie wrócili. Pojawiły się także doniesienia, że oczekują na narodziny drugiego dziecka.

Kylie Jenner znów zostanie mamą. 24-letnia miliarderka jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka, z Travisem Scottem, co potwierdza wiele źródeł wyłącznie dla Page Six – informował portal.

Sama zainteresowana bardzo długo milczała, nie potwierdzając plotek, ale też nie zaprzeczała pojawiającym się bezustannie w tabloidach rewelacjom o kolejnej ciąży. Teraz oficjalnie postanowiła oznajmić, że razem z Travisem oczekują na narodziny drugiego dziecka.

Jenner pokazała na Instagramie test ciążowy i reakcję przyszłego taty na jego widok. Pod nagraniem jedynie oznaczyła swojego ukochanego.

Uradowany i wzruszony Travis zareagował z wielką czułością, tuląc brzuszek ukochanej. W filmiku udostępnionym przez Kylie możemy zobaczyć również fragment nagrania z pierwszej wizyty USG, podczas której towarzyszył jej partner.

Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę

Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę

Pokazana jest również reakcja przyszłej babci, czyli Kris Jenner, która nie potrafi ukryć swojego wzruszenia. Również mała Stormie czule całuje i tuli brzuszek mamy, nie mogąc doczekać się rodzeństwa. Kylie pokazała też sporych już rozmiarów brzuszek, dzięki czemu można wnioskować, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Pod postem natychmiast pojawiły się komentarze od fanów, ale także od rodziny Kardashianów:

  • Znowu płacze. Co za wspaniałe i wyjątkowe błogosławieństwo zesłał Ci Bóg – napsiała Kris Jenner.
  • Płaczę – Kim Kardashian.
  • Nie dam rady – napisała wzruszona Kendall Jenner.
  • Płaczę. To jest takie piękne siostro mój aniele – Kourtney.
  • Awwww – dodała Khloe.

Pod nagraniem cały czas pojawiają się kolejne gratulacje. My również się do nich przyłączamy. W galerii zobaczycie całą serię zdjęć przyszłej mamy.


Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę

Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę

Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę

Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę

Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę

Kylie Jenner potwierdza drugą ciążę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×