Szukaj

Prawdziwy rarytas od Kylie Jenner. Opublikowała zdjęcie Stormi zrobione krótko po porodzie. Cudne!

Kylie Jenner i Stormi

Kylie Jenner i Stormi

Kylie Jenner udostępniła nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcie Stormi. Jak wyglądała jej córeczka tydzień po narodzinach?

Kylie Jenner zdobyła popularność, odkąd zaczęła się pojawiać w reality show Z kamerą u Kardashianów. Rozgłos przekuła w dochodowy biznes. Stworzyła markę kosmetyczną, która w krótkim czasie zaczęła jej przynosić ogromne zyski. Dorobiła się ogromnego majątku i stać ją na to, by prowadzić luksusowe życie. Wychowuje także dwuletnią Stormi, której ojcem jest Travis Scott. Rodzice dziewczynki nie są jednak razem — rozstali się w 2019 roku.

Kylie posiada prywatny odrzutowiec, którym co jakiś czas podróżuje. Mieszka w pięknej willi, którą już kilka tygodni temu przygotowała na Święta Bożego Narodzenia. Pochwaliła się także prezentem dla Stormi. Dziewczynka dostała bajkowy powóz, inspirowany tym, jaki zabrał Kopciuszka na bal. Jest naturalnej wielkości. Umieszczono na nim tabliczki z napisem: „Księżniczka Stormi”. Jak widać, uwielbia rozpieszczać swoją jedynaczkę.

Internauci mogą podziwiać, jak rozwija się córka celebrytki, bo ta nie żałuje jej zdjęć na Instagramie, ale kiedy fani poprosili ją o pokazanie niepublikowanego zdjęcia Stormi, dostali prawdziwy rarytas.

Kylie Jenner pokazała zdjęcie tygodniowej Stormi

W niedzielę potentatka makijażu udostępniła mnóstwo zdjęć na Instastory w ramach ostatniego trendu w mediach społecznościowych, w którym obserwujący używają funkcji pytań, aby prosić użytkowników o zamieszczenie określonych zdjęć.

Po tym, jak jeden z fanów poprosił Jenner o podzielenie się „niewidzianym dotąd zdjęciem Stormi”, gwiazda Keeping Up with the Kardashians opublikowała słodkie foto jej śpiącej córki, które powstał tydzień po porodzie. Pojawiły się też inne niepublikowane dotąd kadry. Na innym widzimy zdjęcie przedstawiające córeczkę przytuloną do swojego taty Travisa Scotta.

Jest też fotografia córki gwiazdy jadącej na hulajnodze, czyli najnowsze zdjęcie dziewczynki. Dumna mama podzieliła się również najsłodszym zdjęciem, jakie ma ze Stormie, jest też ujęcie, na którym 2-latka dostała swoje dorosłe łóżeczko.

Jest też Jenner z rodzicami, z siostrą, a także z przyjaciółkami z dzieciństwa. Pokazała też ujęcie z mamą, Kris, a także takie z wielkim ciążowym brzuszkiem. Zajrzyjcie do galerii, bo większość, to niepublikowane dotąd kadry z życia młodej milionerki.


Kylie Jenner - zdjęcie tygodniowej Stormi

Kylie Jenner - zdjęcie tygodniowej Stormi

Kylie Jenner - zdjęcie opublikowane na prośbę internautów

Kylie Jenner - zdjęcie opublikowane na prośbę internautów

Kylie Jenner - zdjęcie opublikowane na prośbę internautów

Kylie Jenner - zdjęcie opublikowane na prośbę internautów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×