NewsyTak wygląda knajpa Kuby Wojewódzkiego w środku! To będzie najbardziej lanserska miejscówka w Warszawie! Sam bar jest jak z Jamesa Bonda!

Tak wygląda knajpa Kuby Wojewódzkiego w środku! To będzie najbardziej lanserska miejscówka w Warszawie! Sam bar jest jak z Jamesa Bonda!

Kuba Wojewódzki restauracja w środku
Kuba Wojewódzki restauracja w środku
Rafał Matuszczak

10.07.2019 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kuba Wojewódzki osiągnął w polskim show-biznesie chyba wszystko, co tylko mógł. Od lat prowadzi najlepsze show w polskiej telewizji, oceniał ludzi w programach dla młodych talentów, jako jedyny "zgasił" Simona Cowella na oczach całego świata, zaliczył głośne romanse z najlepszymi kobietami w show-biznesie, jeździ najdroższymi autami, inwestuje w nieruchomości w najlepszych lokalizacjach, gra w teatrze, a teraz rozkręca własny biznes!

Dziennikarz widząc spadek oglądalności programów i seriali telewizyjnych chyba przestraszył się, że i jego show kiedyś przestanie być emitowane. Postanowił więc zabezpieczyć się na przyszłość i otworzył restaurację, a właściwie przygotowuje się do jej otwarcia!

Już jutro, na warszawskim Powiślu, w jednym z najdroższych miejsc w stolicy będzie można wpaść do jego knajpki nazwanej Niewinni czarodzieje 2.0. Na zdjęciach jakie pojawiły się na oficjalnym Instagramie widać duży barek przywołujący na myśl te, w którym wstrząśnięte nie mieszane Martini popijał słynny James Bond. Długa lada i rząd krzesełek mają gwarantować temu miejscu sporą liczbę gości w weekendowe wieczory.

Wnętrze knajpy Kuby Wojewódzkiego jest bardzo klimatyczne – jest tam stary dywan, drewniane stoliki bez obrusów i kryształowy żyrandol rodem z kultowych seriali z lat 80. Na jednym z krzeseł siedzi dumny Kuba i zaprasza na otwarcie, które już 11 lipca o godzinie 11.00!

Zajrzycie? Z pewnością miejscówka firmowana twarzą żywej legendy telewizji przyciągnie grono klientów i doczeka się statusu miejsca kultowego. My na pewno tam wpadniemy! :)

  • Kuba Wojewódzki i Anna Lewandowska na otwarciu sklepu Huawei w Warszawie
  • Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska
  • Kuba Wojewódzki otwiera restaurację
  • Kuba Wojewódzki otwiera restaurację
  • Kuba Wojewódzki otwiera restaurację
  • Kuba Wojewódzki otwiera restaurację
  • Kuba Wojewódzki otwiera restaurację
  • Kuba Wojewódzki na wiosennej ramówce TVN 2019
[1/8] Kuba Wojewódzki i Anna Lewandowska na otwarciu sklepu Huawei w Warszawie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także