NewsyHarry i Meghan wyjątkowo świętowali 36. urodziny księcia. Trzeba przyznać, że mają gest

Harry i Meghan wyjątkowo świętowali 36. urodziny księcia. Trzeba przyznać, że mają gest

Harry i Meghan wyjątkowo świętowali 36. urodziny księcia. Trzeba przyznać, że mają gest
Krystyna Miśkiewicz

16.09.2020 16:40

Książę Harry i jego żona Meghan na początku tego roku wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i przestali pełnić swoje obowiązki względem rodziny królewskiej. Małżonkowie chcieli odciąć się od dworskiej etykiety i zacząć życie na własny rachunek. W oficjalnym oświadczeniu, które opublikowali, podkreślili, że nadal będą wspierać królową Elżbietę II i wychowywać syna w poszanowaniu dla tradycji, z której się wywodzi.

Małżonkowie z końcem marca spakowali walizki i polecieli najpierw do Kanady, a później do Stanów Zjednoczonych. Tutaj osiedlili się na kilka miesięcy w Beverly Hills, jednak swoją obecnością wzbudzali spore zainteresowanie mediów. Ostatnio przenieśli się do Santa Barbara, gdzie kupili luksusową willę.

Od chwili przeprowadzki, cieszą się prywatnością w cichej, kameralnej społeczności. Mają nadzieję, że będzie to respektowane zarówno przez ich sąsiadów, jak i ich rodziny — mówił przedstawiciel małżonków w rozmowie z Hello!

Harry i Meghan skupili się na własnym biznesie, jakim jest firma producencka. Podpisali już pierwszy kontrakt z platformą Netflix. Nie zapominają także o działalności charytatywnej, która jest dla nich priorytetem.

Harry urodziny świętował w wyjątkowy sposób

Książę Harry 15 września obchodził swoje 36 urodziny. Na profilach społecznościowych należących do rodziny królewskiej ukazały się jego zdjęcia wraz z najlepszymi życzeniami. Młodszy brat Williama ten dzień postanowił świętować w swoim stylu.

Aby uczcić urodziny księcia Harry'ego, odbyła się internetowa kampania mająca na celu zbiórkę pieniędzy dla CAMFED. Jest to afrykańska organizacja charytatywna zajmująca się edukacją dziewcząt. W wyniku przeprowadzonej zbiórki udał się zebrać ponad 100 000 funtów. Równowartość zebranej kwoty na konto organizacji wpłacili także Harry i Meghan.

W oficjalnym oświadczeniu małżonkowie podziękowali wszystkim darczyńcom.

Nie ma lepszego sposobu na świętowanie tego, co naprawdę się liczy. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali darowizny - Harry i Meghan.

Trzeba przyznać, że Harry i Meghan tak, jak wcześniej deklarowali, cały czas udzielają się charytatywnie. Brawa dla nich.

  • Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby
  • Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby
  • Książę Harry i Meghan Markle
  • Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?
  • Harry i Meghan dowożą jedzenie potrzebującym
  • Książę Harry i Meghan Markle
  • Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby
  • Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby
[1/8] Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także