NewsyKrzysztof Rutkowski uskutecznił LANS za granicą. Wydało się, ile przeznaczył na Rolexa

Krzysztof Rutkowski uskutecznił LANS za granicą. Wydało się, ile przeznaczył na Rolexa

Ile Rutkowski zapłacił za Rolexa? (Instagram)
Ile Rutkowski zapłacił za Rolexa? (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

14.06.2024 12:11, aktual.: 14.06.2024 12:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Rutkowski po raz kolejny udowodnił, że w obracaniu wielką fortuną jest arcymistrzem. W wywiadzie przeprowadzonym po niemiecku wyznał, ile wydał na swojego Rolexa. Kwota może zwalić z nóg.

Ktokolwiek śledzi poczynania Krzysztofa Rutkowskiego ten wie, że najbardziej znany w Polsce detektyw ma ogromną słabość do luksusu. Nie ma dnia, kiedy nie pokazałby się obwieszony złotem, w ubraniach od drogich marek. Ma zarówno swoich zagorzałych zwolenników, jak i antyfanów, niezależnie jednak od opinii innych wciąż uchyla wrota do świata wielkich pieniędzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Rutkowski w niemieckim wywiadzie

Nic dziwnego, że postać Rutkowskiego wywołuje duże emocje. Także za granicą jego działalność najwyraźniej budzi niemałe zainteresowanie. Detektyw wziął udział w wywiadzie przeprowadzonym w całości po niemiecku. Pofatygował się do studia polsko-niemieckiego kanału youtube'owego Deutsche wita. Jak łatwo się domyślić, zadał szpanu w koszulce Fendi, czapce Louis Vuitton i złotej biżuterii.

Ile Rutkowski wydał na swojego Rolexa?

W rozmowie poruszona została także kwestia pieniędzy. Zarówno polską, jak i niemiecką publiczność interesuje, jakimi sumami obraca detektyw. Przy okazji dostał pytanie o to, jak dużą kwotę przeznaczył na swojego Rolexa.

Rutkowski wyjaśnił, że udało mu się zdobyć ten gadżet w Polsce. Porównywał przy tym cenę zegarka w Niemczech i w swojej ojczyźnie. Okazuje się, że w rodzimym sklepie zapłacił mniej. Zamiast 25 tys. euro wyłożył 20 tys. euro. Na polskie złotówki daje to ok. 87,5 tys.

Krzysztof Rutkowski w nowym wywiadzie (YouTube)
Krzysztof Rutkowski w nowym wywiadzie (YouTube)© YouTube
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także