NewsyKrzysztof Rutkowski ma nowy gadżet. Cena taka, że klękajcie narody

Krzysztof Rutkowski ma nowy gadżet. Cena taka, że klękajcie narody

Krzysztof Rutkowski szasta pieniędzmi
Krzysztof Rutkowski szasta pieniędzmi
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

13.06.2024 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Rutkowski znany jest z tego, że lubi ubrania i dodatki od znanych projektantów. Nie należą one do najtańszych, jednak detektywowi zdaje się to w ogóle nie przeszkadzać i w ekskluzywne rzecz stroi się nawet do pracy. Ostatnio zaprezentował się w niebotycznie drogiej czapce.

Krzysztof Rutkowski nie raz powtarzał, że nie oszczędza pieniędzy, jeśli chodzi o swoje życie, w związku z czym niczego sobie nie odmawia. Tą samą zasadą kieruje się także przy wyborze swojej garderoby, która pęka w szwach od luksusowych ubrań, butów i dodatków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Rutkowski w czapce za 1500 zł

Rutkowski dodał na InstaStories wideo, w którym podzielił się z fanami tym, jak minął mu dzień pracy. Największą uwagę przykuła jednak czapka z daszkiem detektywa, która już na pierwszy rzut oka wygląda na drogą. I taka jest w rzeczywistości, gdyż pochodzi od włoskiego domu Gucci!

Z przodu czapka wykonana jest z brązowego materiału, na którym znajduje się logo producenta oraz dwie tygrysie głowy z otwartymi paszczami. Tył tego nakrycia głowy pokryty jest z kolei czarnym materiałem wykonanym z siateczki.

W internetowym sklepie można znaleźć ten model za cenę 364 dolarów, co w przeliczeniu na złotówki wynosi około 1500 zł!

Krzysztof Rutkowski w nowej czapce Gucci
Krzysztof Rutkowski w nowej czapce Gucci© Instagram

Krzysztof Rutkowski miłośnikiem drogich ubrań

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Krzysztof Rutkowski jest wielkim miłośnikiem drogich ubrań. Podczas naszej wizyty w jego domu, Rutkowski zaprowadził nas do swojej garderoby i pokazał swoją imponującą kolekcję. Zapytany o to, ile mogą być warte jego ubrania oraz dodatki stwierdził, że w jego szafie znajduje się około... milion złotych!

W ostatnim czasie detektyw powiększył swoją imponującą kolekcję o 10 czapek Louis Vuitton, z których każda warta mniej więcej 3 tysiące złotych. Teraz do tego grona dołączył model Gucci warty "jedynie" połowę mniej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także