NewsyKrzysztof Rutkowski podał wartość swojej garderoby. Lepiej usiądźcie!

Krzysztof Rutkowski podał wartość swojej garderoby. Lepiej usiądźcie!

Krzysztof Rutkowski zgromadził kolekcję wartą milion złotych
Krzysztof Rutkowski zgromadził kolekcję wartą milion złotych
Źródło zdjęć: © Instagram i KAPIF

02.06.2024 09:28, aktual.: 02.06.2024 09:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Rutkowski nie wstydzi się tego, że zgromadził potężny kapitał. W rozmowie z Party.pl powiedział, ile warte są jego ubrania. Okazuje się, że same czapki stanowiły wydatek rzędu dziesiątek tysięcy złotych.

Krzysztof Rutkowski nie przestaje szpanować zgromadzonym przez siebie majątkiem. Szybkie fury, złota biżuteria i markowe ubrania to jego codzienność. Ostatnio głośno było o nim przede wszystkim za sprawą imprezy, będącej połączeniem ślubu kościelnego detektywa oraz pierwszej komunii świętej jego syna – Krzysztofa juniora.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ile kosztowała komunia Krzysztofa Rutkowskiego juniora?

W rozmowie z Jastrząb Post najbogatszy polski detektyw powiedział, ile wyniosło go zorganizowanie słynnego przyjęcia. "Kosztowała mniej więcej pół miliona złotych. To pełne koszty tej imprezy. Z samochodami i z tym wszystkim, co towarzyszyło tej komunii. To jest wysoka kwota" – pochwalił się celebryta.

Przypomnijmy, że Krzysztof junior z okazji pierwszej komunii dostał dwa samochody: BMW za 200 tys. złotych oraz auto elektryczne za 40 tys.

Ile jest warta garderoba Krzysztofa Rutkowskiego?

Milioner nie żałuje pieniądze również na swoje przyjemności. Dziennikarzom Party.pl pokazał swoją garderobę, w której nie brakuje luksusowych gadżetów. Obfituje ona w drogie marynarki, buty, okulary przeciwsłoneczne i zegarki. Ile jest warta cała kolekcja? "Gdybyśmy tak to wszystko obliczyli. (...) Trudno mi tak powiedzieć. Do miliona bym dobił. Może być nawet ponad" – zasugerował rozmówca portalu.

Tylko w ostatnim czasie Rutkowski poszerzył kolekcję ubrań o 10 czapek Louis Vuitton. Każda z nich jest warta mniej więcej 3 tysiące złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także